wtorek, 30 marzec 2021 17:23

Lip Lift - powiększanie ust bez wypełniaczy

Lip Lift Lip Lift

Powiększanie ust jest jednym z najchętniej wybieranych zabiegów przez kobiety odwiedzające kliniki medycyny estetycznej.

Nie bez przyczyny, w końcu ponętne, duże usta o perfekcyjnym konturze to jeden z głównych wyznaczników atrakcyjności w XIX wieku. Panie, które nie są zwolenniczkami wypełniaczy i szukają alternatywnych metod powiększania ust, często decydują się na Lip Lift - małoinwazyjny zabieg chirurgiczny, który daje natychmiastowy i trwały efekt. Co warto wiedzieć o tej procedurze?

 

Spis treści:

Co wpływa negatywnie na wygląd ust? 

Chirurgiczne powiększanie ust Lip Lift - piękne usta bez wypełniaczy

Dla kogo dedykowane jest powiększanie ust Lip Lift?

Czy istnieją przeciwwskazania do powiększania ust metodą Lip Lift?

Co wpływa negatywnie na wygląd ust? 

Usta tracą swoją objętość, sprężystość - młodzieńczy wygląd nie tylko w związku z nieuchronnym procesem starzenia się organizmu. Na kondycję naszych ust wpływa również wiele innych czynników. Przykładowo, nałogowe palenie papierosów sprawia, że wokół ust pojawiają się nieestetyczne zmarszczki (tzw. zmarszczki palacza). Nie bez znaczenia jest też stan uzębienia - braki zębów, które są podporą dla warg i ust, wpływają niekorzystnie na nasz wygląd, automatycznie dodając lat. Usta mogą odbiegać od ideału, być wąskie i cienkie bez wyraźnej przyczyny, po prostu “taka nasza uroda”. Na szczęście nie pozostajemy same z tym kompleksem i możemy bezboleśnie poprawić estetykę twarzy - współczesna medycyna estetyczna przychodzi nam z pomocą, oferując bogaty wachlarz możliwości. Na czym polega powiększanie ust metodą Lip Lift?

Chirurgiczne powiększanie ust Lip Lift - piękne usta bez wypełniaczy

Podczas wykonywania zabiegu powiększania ust Lip Lift doświadczony i wykwalifikowany chirurg wywija górną wargę pacjentki i zmniejsza rynienkę nosową, usta automatycznie wydają się większe, pełniejsze, poprawiają się też ich ogólne proporcje. Czas trwania zabiegu to 40-60 minut, dzięki znieczuleniu miejscowemu kobieta nie czuje bólu ani dyskomfortu. W wyniku zabiegu powstaje niewielka 3-4 cm blizna, jednak stosując wskazane przez lekarza preparaty lub w razie konieczności, korzystając z zabiegów laserowych możemy sprawić, że będzie ona niewidoczna. Jak podkreślają specjaliści z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy - zaletą  Lip Lift jest uzyskanie trwałego i jednocześnie naturalnego efektu powiększenia ust (w przeciwieństwie do bardzo popularnych w ostatnich latach wypełniaczy, które dają czasowy rezultat, a nieumiejętnie wprowadzone mogą skutkować tzw. kaczymi ustami). 

Dla kogo dedykowane jest powiększanie ust Lip Lift?

Z efektów powiększania ust Lip Lift będą zadowolone zarówno kobiety 45+, które borykają się z opadnięciem i zanikiem objętości górnej wargi, jak i młodsze pacjentki chcące poprawić wygląd cienkich i płaskich ust. Zabieg sprawdzi się również u osób, które mają zbyt dużą przestrzeń pomiędzy górną wargą ust, a nosem. Kto nie może skorzystać z tej opcji?

Czy istnieją przeciwwskazania do powiększania ust metodą Lip Lift?

Jakie czynniki uniemożliwiają z poddania się powiększaniu ust Lip Lift? Do głównych przeciwwskazań należy:

  • cukrzyca,
  • problemy z krzepnięciem krwi,
  • nieuregulowane ciśnienie tętnicze, 
  • aparat ortodontyczny,
  • choroby układu krążenia.

Podsumowując, Lip Lift  to metoda powiększania ust, która opiera się na skróceniu wysokości wargi górnej i delikatnym wywinięciu czerwieni wargowej na zewnątrz – w ten sposób usta odzyskują naturalny młodzieńczy kształt oraz profil. Warto wspomnieć, że jest to zabieg jednorazowy, nie musimy go powtarzać, aby móc cieszyć się odmienionymi, piękniejszymi ustami!

Jesteś niezadowolona z wyglądu swoich ust i gotowa na zmiany? Chcesz zdobyć jeszcze jeszcze więcej informacji na temat zabiegu powiększania ust metodą Lip Lift? Znajdziesz je na stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl

© 2013-2020 by SN2.EU