niedziela, czerwiec 23, 2024
poniedziałek, 14 wrzesień 2020 11:44

Skarby mistycznego morza

Kizi - mizi Skarby Mistycznego Morza Kizi - mizi Skarby Mistycznego Morza

Gry online dla dzieci stają się coraz popularniejsze. Chętnie grają w nie również dorośli, którzy w ten sposób „zabijają” nudę w różnych sytuacjach. Jak się okazuje, zarówno dzieci, jak i starsi bardzo lubią różnorodne gry o tematyce morskiej.

Przykładem może być tutaj gra Skarby mistycznego morza, która stanowi doskonałą rozrywkę dla tych, którzy chcą potrenować swoją spostrzegawczość i logiczne myślenie.

 

Czas na piracką przygodę

Jedną z ciekawszych gier o tematyce morskiej jest wspomniana wyżej Skarby mistycznego morza. Nawiązuje ona do pirackiego świata, który od setek lat fascynuje zwykłych ludzi. Kusi on przygodą i niesamowitymi skarbami często ukrytymi w głębinach mórz i oceanów. Na czym polega ta gra? Jej zasady są bardzo proste. Na każdej z plansz dostępnych w grze znajdują się symbole nawiązujące do pirackiego życia np. pistolety, bomby, kostki do gry, szkatułki pełne skarbów, czaszki czy drogocenne kryształy. Zadaniem gracza jest grupowanie ich w grupy minimum po trzy w rzędzie. Każda z dostępnych plansz jest inna i na gracza czeka inne zadanie. Przykładowo musi on odsłonić określone fragmenty planszy w wyznaczonym do tego czasie. Plansz jest bardzo dużo, dlatego gra zapewni długie godziny rozrywki dla każdego miłośnika pirackiej tematyki.

Gry o tematyce morskiej – gdzie ich szukać?

Do grania w grę online wystarczy przeglądarka, która spełnia wymagania określonej gry. Zawsze warto wcześniej sprawdzić, czy ta, której aktualnie się używa będzie dobra. Jeżeli chodzi o gry o tematyce morskiej, możesz zajrzeć na stronę https://kizi-mizi.pl/skarby-mistycznego-morza. Link przekieruje Cię bezpośrednio do Skarbów mistycznego morza. Jednak poniżej znajdziesz inne propozycje o podobnej tematyce. Są to gry, w których zwiedzisz zaginioną Atlantydę, znajdziesz skarby pirackie lub po prostu odkryjesz uroki morskich krajobrazów. Są też propozycje gier opartych na podobnej zasadzie, która obowiązuje w opisywanej tutaj grze, czyli trzeba układać określone elementy w grupach po trzy i wykonywać dodatkowe zadania na każdej z plansz.