niedziela, 12 lipiec 2020 18:59

Mezoterapia w Beauty Center w Warszawie

Mezoterapia Warszawa Mezoterapia Warszawa

Nic nie trwa wiecznie! Pączek w końcu rozpłynie się w twoich ustach, najlepsza powieść przerzuci ostatnią kartkę, a skóra wokół oczu ujawni znaki czasu i ulotnych radości. Niestety – ludzkość jeszcze nie wymyśliła maszyny do odtwarzania zjedzonego pączka, który daje taką samą przyjemność i żadnych kalorii. A szkoda. Ale! Jest nadzieja! Wymyślono sposób na cofnięcie się w czasie i możesz tego doświadczyć na własnej skórze ;)

 

Mezoterapia w Warszawie

Ten tajemny sposób to mezoterapia – zabieg medycyny estetycznej, polegający na wprowadzaniu koktajli odżywczych do głębszych warstw skóry. Jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów zatrzymywania procesów starzenia się skóry. Po zabiegu skóra jest widocznie wygładzona, promienna i nawilżona.

Jednak to nie wszystko! Jeżeli stoczyłaś (często nierówną) walkę z trądzikiem, a blizny stanowią pamiątkę z placu boju – mezoterapia może ci pomóc. Mikrouszkodzenia skóry sprawiają, że skóra mobilizuje się do regeneracji.

Co więcej, tak samo dzieje się w przypadku cellulitu, rozstępów czy przebarwień. Zabieg może być stosowany na całe ciało – twarz, szyję, grzbiety dłoni, pośladki czy uda.

3 rodzaje mezoterapii

Mezoterapia ma trzy odsłony:

  • mezoterapia igłowa,
  • mezoterapia mikroigłowa,
  • oraz mezoterapia bezigłowa.

W przypadku dwóch pierwszych substancje odżywcze, takie jak witaminy, kwa hialuronowy, aminokwasy, wprowadzane są do skóry za pomocą igły. Głównym celem mezoterapii bezigłowej jest delikatne uszkodzenie skóry, które sprawia, że komórki zaczynają się odbudowywać.

Mezoterapia igłowa przeprowadzana jest ręcznie przez wykwalifikowanego kosmetologa lub lekarza medycyny estetycznej.

Mezoterapia mikroigłowa cechuje się użyciem urządzenia typu pen, które wykonuje mikronakłucia i efektywniej wprowadza odżywcze koktajle podskórnie. Ponadto – mikrouszkodzenia skóry pobudzają ją do regeneracji.

Jeżeli obawiasz się igieł lub bólu, to idealnym wyborem będzie mezoterapia bezigłowa.

W trakcie zabiegu skóra zostaje poruszona za pomocą impulsów elektromagnetycznych co ułatwia wchłanianie odżywczych, regenerujących czy nawilżających substancji.

Okazuje się, że jedna z koleżanek w naszej redakcji poddała się zabiegowi w jednym z warszawskich Beauty Center. Poniżej jej odczucia:

"Wybrałam się na mezoterapię igłową. Na początku strasznie się bałam. Wiadomo – ta igła nie wygląda zbyt zachęcająco. Ale mezoterapia przewijała się już kilka razy wśród moich koleżanek i wszystkie były zadowolone, więc w końcu stwierdziłam, że ja też chcę spróbować.  Krem znieczulający zaczął działać po około 20 minutach. Sam zabieg mnie nie bolał  – odczuwałam jedynie dyskomfort, szczególnie w miejscach szczególnie delikatnych jak okolice oczu czy nosa. Już 3 dni po zabiegu skóra wyglądała świeżo i była zdecydowanie bardziej nawilżona – super efekt. Jeżeli jest się w dobrych rękach to nie ma się czego bać!" 

Ola

Blog kosmetologiczny

Jeżeli w Twojej głowie kiełkuje myśl, by poddać się mezoterapii, sprawdź dokładnie wszystkie wskazania, przeciwwskazania oraz rodzaje mezoterapii.

Warto przeczytać ten artykuł: Mezoterapia – który rodzaj zabiegu wybrać?

Artykuł dokładnie przedstawia charakterystykę każdego zabiegu, wady i zalety każdej opcji. Przeczytaj i wspólnie ze specjalistą zdecyduj, która mezoterapia jest dla Ciebie idealna.

Pamiętaj, że takie zabieg zawsze powinien wykonywać kosmetolog lub lekarz, który mają naprawdę porządne papiery i doświadczenie popierające ich umiejętności!

Trzymamy za ciebie kciuki. I za ludzkość – by w końcu wymyśliła tę maszynę do pączków…

Wyświetlony 64 razy

Media

artykuły sponsorowane copywriting
© 2013-2019 by SN2.EU