sobota, maj 25, 2024
środa, 22 luty 2023 12:55

Alkomaty Alcofind — co warto o nich wiedzieć?

Alkomaty Alcofind Alkomaty Alcofind mat.prasowe

Służby mundurowe oraz prywatni użytkownicy poszukujący wysokiej klasy urządzeń, chętnie sięgają po wysokiej klasy urządzenia proponowane przez znane i cenione na całym świecie marki. Jedną z firm, która zasługuje na uwagę użytkowników jest Alcofind zajmująca się produkcją specjalistycznych alkomatów elektrochemicznych. Co warto wiedzieć o tej marce? Czym charakteryzują się alkomaty Alcofind i gdzie znajdują swoje zastosowanie? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz poniżej!

 

Alcofind - co warto wiedzieć o marce?

Alcofind to firma należąca do koreańskiego koncernu Da-Tech, który jest jednym z czołowych producentów alkomatów na świecie. FIrma Alcofind posiada ponad 20 letnie doświadczenie na polskim rynku, a jednocześnie stale dąży do wdrażania innowacyjnych rozwiązań i najnowocześniejszych technologii w zakresie wytwarzania testerów trzeźwości. Proponowane przez koreańską markę alkomaty obejmują szeroki asortyment produktów wytwarzanych zgodnie z normą ISO 9001:2015, które doceniane są zarówno przez specjalistów działających w branży alkotestów, jak i użytkowników poszukujących niezawodnych urządzeń pozwalających na uzyskiwanie precyzyjnych i powtarzalnych wskazań.

Alkomaty Alcofind, czyli wysoka jakość i precyzja

Specjalistyczne alkomaty Alcofind to jedna z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych urządzeń przeznaczonych do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Proponowane przez markę Alcofind urządzenia obejmują szeroką gamę alkomatów z czujnikiem elektrochemicznym, które odpowiadają zróżnicowanym potrzebom użytkowników. Ich wybór niesie za sobą szereg zalet, takich jak:

  • wysoka jakość wykonania;

  • kompaktowa budowa i ergonomiczny kształt; 

  • wysoka powtarzalność i precyzja realizowanych pomiarów;

  • szeroki zakres pomiarowy w zakresie od o do 5‰; 

  • niezawodność działania oraz brak wpływu czynników zewnętrznych na otrzymany wynik; 

  • łatwa i wygodna obsługa;

  • wysoka wytrzymałość i odporność na uszkodzenia; 

  • niskie koszty eksploatacji. 

Atuty te sprawiają, że alkomaty Alcofind chętnie wybierane są przez szerokie grono użytkowników - alkomat Alcofind znajduje bowiem swoje zastosowanie w służbach mundurowych i różnego rodzaju przedsiębiorstwach czy publicznych instytucjach, a także chętnie wybierany jest przez prywatnych użytkowników poszukujących sprawdzonych urządzeń do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu.