czwartek, maj 30, 2024
piątek, 21 kwiecień 2023 11:35

Niezapomniane integracje na Mazurach

eventy w hotelu mazury eventy w hotelu mazury mat.prasowe

Integracje to okazja do spotkań pracowników w przyjemnej atmosferze poza pracą. Dobra zabawa jest konieczna, aby to wydarzenie zapisało się w pamięci wszystkich uczestników. Ważne są nie tylko atrakcje, plan, ale przede wszystkim miejsce. Coraz więcej osób rezygnuje z organizowania eventów firmowych w pobliskich restauracjach i wybiera atrakcyjne zakątki Polski położone w otoczeniu pięknej przyrody.

 

Spotkania integracyjne na Mazurach


Eventy mazury to słowa, które idealnie pasują do siebie. Zorganizowanie eventu firmowego lub warsztatów na Mazurów to świetny pomysł, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom. Ten obszar geograficzny Polski zachwyca piękną przyrodą, a każda okazja spędzenia czasu na łonie natury jest wręcz niepowtarzalna! Mazury to wyjątkowy klimat, a bujna flora i obecność wielu jezior to idealne miejsce na regenerację zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Możliwości jest mnóstwo. Eventy w hotelu mazury będą niezapomnianym przeżyciem dla każdego pracownika. Czas spędzony na łonie natury można połączyć z wieczornymi rozrywkami, np. wspólnym ogniskiem, grillem. Osoby, które nie przepadają za byciem na zewnątrz, mogą cieszyć się wieloma atrakcjami organizowanymi w hotelu.

Aktywne sposoby spędzania czasu na evencie firmowym


Mazury oferują wiele aktywności, a jedną z nich może być spływ kajakowy Kurtynią, czyli malowniczą i łatwą do przepłynięcia rzeką. Wspaniałą atrakcją jest również rejs statkiem po Jeziorze Nidzkim. Alternatywą dla morskich przygód są lądowe eventy. Mazury stwarzają wiele możliwości, a wśród nich są wyprawy terenowe, wycieczki rowerowe lub różnego rodzaju warsztaty. Jedną z ciekawych opcji plenerowych jest budowanie hoteli dla pszczół. Wybór formy spędzania czasu zależy od preferencji uczestników. Odkrywanie piękna Mazur jest pięknym i inspirującym przeżyciem!


Eventy dostosowane do indywidualnych potrzeb


Tylko imprezy integracyjne szyte na miarę sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie! Każda grupa jest inna i ma odmienne oczekiwania wobec integracji. Wiele możliwości i szeroka oferta to właśnie to, co wyróżnia wszystkie eventy w hotelu mazury. W Jabłoń Lake Resort czeka na Ciebie wiele propozycji atrakcji zarówno tych plenerowych, jak i w pięknych wnętrzach naszego hotelu. W organizacji każdego typu wydarzeń możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Atrakcjami, które oferujemy we wnętrzu hotelu jest np. zorganizowanie Gamy Oscarowej. Do tego możemy oddać również do dyspozycji kasyno czy fotobudki. Wszystko zależy od pomysłu i oczekiwań klienta.