poniedziałek, październik 02, 2023
środa, 27 kwiecień 2022 18:53

Jakiego Mercedesa kupić w leasingu? Podpowiadamy

leasing Mercedesa leasing Mercedesa pixabay

Sięgniecie po nowe auto do firmy to zawsze duże wyzwanie, dlatego z pomocą przychodzi między innymi oferta Mercedesa w leasingu.

Nie da się zaprzeczyć, że od dziesiątek lat Mercedes Benz to jeden z liderów rynku motoryzacyjnego, w związku z czym przygotowywane przez tego producenta pojazdy cieszą się nieustannie ogromną popularnością. Wybierając samochody osobowe do firmy również można liczyć na propozycje niemieckiego producenta. Marka oferuje wiele ciekawych modeli, a proponowane pojazdy są niezawodne. Dodając do tego atrakcyjne propozycje finansowania zakupu, warto pochylić się nad ofertą aut tej marki.

 

Atrakcyjna oferta leasingowa - kup swojego Mercedesa 

W przypadku oferty na leasing Mercedesa można liczyć na korzystne warunki leasingu jakie są przygotowywane dla aut tej marki. Na uwadze warto mieć między innymi indywidualne podejście do klienta i możliwość dopasowania oferty do potrzeb konkretnej firmy i jej indywidualnych oczekiwań. Tym samym sięgając po ofertę Mercedesa każdy przedsiębiorca może liczyć na to, że leasing przybierze dla niego atrakcyjną formę i będzie zadowolony z jego warunków. Natomiast idealnie dopasowana rata leasingowa nie obciąży budżetu.

Bogata flota aut dostępna dla firm 

W przypadku gdy chcemy skorzystać z leasing Mercedesa możemy liczyć na dobre warunki zawieranej umowy, które dopasowane będą do klienta i jego potrzeb. Na tym jednak nie koniec. Wybierając tego producenta można również liczyć na świetnie przygotowaną ofertę samochodów, na jakie przedsiębiorca może decydować się w leasingu. Wystarczy wspomnieć kilka ciekawych modeli, jakie w ofercie posiada obecnie Mercedes Benz. 

Mercedes Benz GLE

Dla klientów, którzy stawiają na duże auta niewątpliwie Mercedes Benz GLE będzie doskonałym wyborem. To duży SUV tego producenta, świetnie wyposażony, należący do segmentu E i gwarantujący najwyższy komfort podróżowania. będzie to więc doskonały wybór dla najbardziej wymagających klientów. 

Mercedes Benz GLC

Nieco mniejszą propozycją będzie Mercedes Benz GLC, kolejny SUV w stajni niemieckiego producenta, jednak o mniejszych rozmiarach i dostępny w niższej cenie. Jeśli ktoś nie potrzebuje aż tak dużo przestrzeni, to będzie to bez wątpienia świetny wybór, ponieważ sylwetka prezentuje się okazale. 

Mercedes A klasa 

Dla klientów, którym zależy na niskich kosztach dobrym wyborem będzie Mercedes A Klasa. Obecnie produkowany w czwartej generacji w wersji hatchback i sedan. To świetne połączenie doskonałej jakości samochodu, wyjątkowego wyposażenia z rozsądną ceną. 

Mercedes Benz CLA 

Dla tych, którzy chcą postawić na limuzynę, ale nie idą w  luksusowe auta z segmentu E, dobrym wyborem będzie Mercedes Benz CLA, dobre auto o świetnej sylwetce z nowoczesnym wyposażeniem, obecnie produkowane w drugiej generacji. Świetnie się prezentuje, a jego koszt jest znacząco niższy niż dużych limuzyn z segmentu E.