środa, 12 kwiecień 2017 15:55

Zasady dobrego treningu

Trening sam w sobie już jest dobrym sposobem na wypracowanie wymarzonej sylwetki. Jednak nie każdy trening jest efektywny. Dlatego powinniśmy poznać kilka reguł dobrego treningu zanim zaczniemy swoją przygodę z siłownią.

Bieganie latem to bez wątpienia sama przyjemność. Wiele osób to właśnie w tym czasie rozpoczyna swoją przygodę z tą aktywnością. Kiedy jednak nadchodzi zima, nie wszyscy mają na tyle motywacji, żeby w mroźny dzień wyjść z ciepłego mieszkania i zadbać o swoją formę. Nie warto jednak rezygnować z biegania z powodu pogody. Trzeba jednak odpowiednio się do niego przygotować, aby aktywne spędzanie czasu na dworze w zimne dni nie przyniosło kontuzji i choroby.

środa, 13 kwiecień 2016 15:18

Czy wyjazdy do pracy w USA są nadal modne?

Praca za granicą nie jest już tematem poruszającym wyobraźnie tłumów. Również USA nie jawi nam się niczym eldorado. Czy wyjazdy za pracą do USA to nadal temat godny uwagi?

piątek, 30 październik 2015 08:38

Początki w tenisie ziemnym

W powszechnej opinii tenis ziemny uchodzi za sport elitarny, zarezerwowany jedynie dla najbardziej zamożnych osób. Tymczasem grać w tenisa może praktycznie każdy, zwłaszcza na ogólnodostępnych kortach ziemnych i trawiastych.

czwartek, 23 kwiecień 2015 08:59

Mistrz otworzył sezon w Sobieniach!

Mimo trudnych warunków pogodowych, które zmieniały się od deszczu po silny wiatr a nawet grad, wszyscy uczestnicy, którzy zapisali się na Turniej Otwarcia w Sobieniach Królewskich wyszli na pole aby rozegrać grę. W sobotnim turnieju wzięło udział 85 golfistów w wieku 8-78 lat a gościem specjalnym był Hans Nielsem, okrzyknięty najlepszym żużlowcem w historii.

Strona 1 z 3

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat mężczyzny

  • 1