Odzież robocza oraz ubranie ochronne stanowi środek ochrony podczas pracy.

środa, 26 kwiecień 2017 12:17

Biznes na Brexicie

Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej spotkało się z wielkim szokiem ze strony reszty świata, co dało się odczuć na światowych rynkach.

środa, 26 kwiecień 2017 12:01

System ERP. Droga do rozwoju

Każde rozwijające się przedsiębiorstwo staje w pewnej chwili pod swego rodzaju ścianą: aby utrzymać konkurencyjność na rynku musi redukować koszty. Jednak i prosta redukcja kosztów ma swój kres, a żeby dokonywać kolejnych oszczędności trzeba się już odwołać do nowoczesnych technik zarządzania, które pozwalają na optymalizację kosztów, przy zachowaniu znacznego potencjału rozwojowego. Jednak te narzędzia zarządzania wymagają wielu danych. Tych zaś może dostarczyć jedynie odpowiedni system komputerowy.

piątek, 21 kwiecień 2017 13:52

Program do fakturowania z opcją magazynu

Samodzielne prowadzenie księgowości może być trudnym zadaniem, szczególnie dla osób, które robią to po raz pierwszy i wcześniej nie miały styczności. W takim przypadku warto zainwestować w dobry program, który znacznie ułatwi prowadzenie spraw rachunkowych w firmie.

poniedziałek, 03 kwiecień 2017 11:25

Jak zaplanować rozwój firmy?

Zarówno mniejsze, jak i większe przedsiębiorstwa to takie firmy, w których należy koncentrować się na nieustającym rozwoju, by nie trzeba było obawiać się konkurencji. W związku z tym, należy dokładnie przemyśleć, jak zarządzać rozwojem działalności, aby w swoim sektorze mogła ona odnosić dobre wyniki sprzedażowe, na równi z zaufaniem wśród Klientów.

Strona 1 z 9

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Biznes i finanse

  • 1