środa, 21 czerwiec 2017 07:44

Nudna impreza firmowa ? To przeszłość

Codzienne wstawanie do pracy to udręka. Przynajmniej tak, Ci się wydaje. Myślisz o kolejnych zadaniach, zleconych przez szefa. Mina Ci rzednie. Jak pomyślisz o tym chłopaku siedzącym obok Ciebie... cóż, wolałbyś uczestniczyć w biegu na 50 km, niż się do niego odezwać. Wiesz jednak, że to praca pozwala Ci zarobić na wakacje marzeń, kredyt, nowy samochód, dobre przedszkole dla dziecka. A co byś powiedział na integrację? Taką z prawdziwego zdarzenia?

czwartek, 08 czerwiec 2017 12:26

Krzesło biurowe - ważny mebel do pracy !

Choć praca biurowa jest powszechnie uważana za jedną z najlżejszych prac, to nie można się z tym do końca zgodzić. Siedząca praca przy komputerze to nie tylko źródło stresu, ogromny wysiłek intelektualny, przeciążenie stawów nadgarstka, ale również duże obciążenie dla kręgosłupa.

czwartek, 01 czerwiec 2017 11:47

Artykuł o Wizytówkach

Założyłeś firmę? To wspaniale! Gratulujemy! Wszelkie formalności dopełnione, biurokracja Cię zalała falą, trochę otumaniła, ale wypłynąłeś na powierzchnię wody i osiągnąłeś stabilność.

wtorek, 30 maj 2017 12:02

Prowadzenie firmy cateringowej

Przedsiębiorca chcący otworzyć biznes w branży spożywczej musi się liczyć przede wszystkim z koniecznością uzyskania zatwierdzenia od powiatowego inspektora sanitarnego.

wtorek, 30 maj 2017 18:21

Cudzoziemcy pracują w Polsce

Żadnym odkryciem nie będzie, jeśli stwierdzimy, że rynek pracy w Polsce jest trudny dla naszych rodaków, a co dopiero, jeśli chodzi o zatrudnianie obcokrajowców.

Strona 1 z 10

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Biznes i finanse

  • 1