Jazda na rowerze to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku i rekreacji na świecie. Jeśli nie interesuje nas wyczynowa jazda po górskich ścieżkach, wówczas idealnym wyborem będzie relaksująca jazda na rowerze miejskim. Jak wybrać i na co zwrócić uwagę – podpowiadamy poniżej i zapraszamy do lektury.

wtorek, 19 kwiecień 2016 09:50

Wartość kobiety mierzona w latach

Kultura i zwyczaje krajów Dalekiego Wschodu są dla nas, mieszkańców Europy, często bardzo tajemnicze, wręcz dziwne i niezrozumiałe. Przez tysiące lat Chiny były odgrodzone od reszty świata, wręcz hermetycznie zamknięte na wpływy innych kultur. Dlatego, we współczesnym świecie może szokować podejście społeczeństwa do samotnych kobiet, które skończyły 25 lat.

poniedziałek, 11 kwiecień 2016 14:15

Niesłuszne zwolnienie z pracy a odszkodowanie

Po wielu tygodniach pobytu w Anglii w końcu znajdujesz zatrudnienie. Być może nie jest to Twoja wymarzona praca, jednak cieszysz się, że w końcu udało Ci się gdzieś zaczepić.  Niestety po jakimś czasie pracodawca zwalnia Cię z niewiadomych przyczyn, mimo że dobrze wywiązujesz się ze swoich obowiązków. Czy w takiej sytuacji masz prawo do ubiegania się o odszkodowanie?

poniedziałek, 08 grudzień 2014 14:01

Poznajmy się na nowo

 „Bycie kobietą oznacza bycie wykształconą pracownicą, matką, żoną, znawcą mody, modelką i dostarczycielem rozrywki. Wszystkie te role trzeba pełnić jednocześnie, nie wariując przy tym.” Źródło: Cassandra Report 2013 

W sobotę, 12 kwietnia, w warszawskim salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej odbędzie się spotkanie z autorką popularnej za oceanem metody „Tonique” - Sylwią Wiesenberg. Instruktorka fitness będzie promować pierwszą na polskim rynku płytę DVD „TONIQUE. Autorski program Sylwii Wiesenberg krok po kroku - ENERGY MAT” oraz kolekcję przyrządów do ćwiczeń FIT&FUN. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14.00.

Strona 1 z 8

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat kobiety

  • 1