Znalezienie pracy to czasochłonne zajęcie, pełne wzlotów i upadków. Gdy nagle pojawia się okienko z nadzieją „Zatrudnienie”, po chwili gdzieś się ulatnia, bo oferta została złożona komuś innemu. Znasz to rozczarowanie? Brak chęci na dalsze poszukiwania, bo nadal jesteś nastawiony negatywnie?

wtorek, 30 maj 2017 13:30

Powołanie prawnicze

Kariera jako prawnik to wyjątkowe powołanie. Dlatego ważne jest, aby dowiedzieć się jak najwięcej o zawodzie, zanim rozpoczniesz karierę jako adwokat.

Jazda na rowerze to jedna z najpopularniejszych form wypoczynku i rekreacji na świecie. Jeśli nie interesuje nas wyczynowa jazda po górskich ścieżkach, wówczas idealnym wyborem będzie relaksująca jazda na rowerze miejskim. Jak wybrać i na co zwrócić uwagę – podpowiadamy poniżej i zapraszamy do lektury.

wtorek, 19 kwiecień 2016 11:50

Wartość kobiety mierzona w latach

Kultura i zwyczaje krajów Dalekiego Wschodu są dla nas, mieszkańców Europy, często bardzo tajemnicze, wręcz dziwne i niezrozumiałe. Przez tysiące lat Chiny były odgrodzone od reszty świata, wręcz hermetycznie zamknięte na wpływy innych kultur. Dlatego, we współczesnym świecie może szokować podejście społeczeństwa do samotnych kobiet, które skończyły 25 lat.

poniedziałek, 11 kwiecień 2016 16:15

Niesłuszne zwolnienie z pracy a odszkodowanie

Po wielu tygodniach pobytu w Anglii w końcu znajdujesz zatrudnienie. Być może nie jest to Twoja wymarzona praca, jednak cieszysz się, że w końcu udało Ci się gdzieś zaczepić.  Niestety po jakimś czasie pracodawca zwalnia Cię z niewiadomych przyczyn, mimo że dobrze wywiązujesz się ze swoich obowiązków. Czy w takiej sytuacji masz prawo do ubiegania się o odszkodowanie?

Strona 1 z 9

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat kobiety

  • 1