Wiele par - zwłaszcza tych z długoletnim stażem - zaczyna uskarżać się, iż seks nie sprawia im już tyle przyjemności, co na samym początku znajomości. I powodem wcale nie jest brak uczucia czy wygaśnięcie pożądania do partnera, ale pewne poczucie znudzenia. Dlatego warto pomyśleć o wprowadzeniu pewnych urozmaiceń, które nie tylko zaskoczą partnera, ale także podkręcą atmosferę w sypialni.

wtorek, 15 listopad 2016 12:47

Prezent dla niego

Zbliżają się urodziny twojego ukochanego, a ty wciąż nie masz pomysłu na prezent? A może szukasz inspiracji na mikołajkowy upominek? Możliwości jest całe mnóstwo, a każda z nich sprawi, że na twarzy ukochanego pojawi się szeroki uśmiech.

Walentynki coraz bliżej, a wybór odpowiedniego prezentu dla partnera lub partnerki jest nadal kłopotliwy? Jak zaskoczyć swoją drugą połówkę i sprawić, by Dzień Zakochanych był naprawdę wyjątkowy? Przedstawiamy top 10 najlepszych pomysłów prezentowych, które powinny spodobać się nawet tym najbardziej wymagającym!

Ludzie każdego dnia łączą się w pary i decydują się na związek partnerski. Oczywistym jest, że nikt nie chce być sam i spędzić całego życia w pojedynkę. Obecność drugiej osoby jest niesamowicie ważna i odgrywa bardzo dużą rolę w życiu każdego człowieka.

Wiele par na początku swojego związku jest sobą zafascynowana, odkrywa swoje ciała i z każdą chwilą chce coraz więcej. Każdy w takiej sytuacji mówi, że w jego życiu nigdy nie zagości sztampa i rutyna. Jednak życie pisze zupełnie inne scenariusze.

Strona 1 z 5

Razem przez życie

  • 1