wtorek, 27 czerwiec 2017 11:57

Nakarm zdrowiem swoje oczy

Kłopoty ze wzrokiem bywają skutkiem niedoboru składników odżywczych, głównie witamin i minerałów. Objawy gorszego widzenia odczuwamy szczególnie w wieku średnim, po latach eksploatacji narządu wzroku w pracy i w życiu codziennym. Warto wiedzieć, że kluczową rolę dla zdrowia naszych oczu pełni odpowiednia dieta i suplementacja.

środa, 21 czerwiec 2017 07:49

Czy leczenie ortodontyczne boli ?

Wiele osób z problemami ze zgryzem marzy o pięknym uśmiechu, który będzie odsłaniał rząd równiutkich zębów. Jednak część z tych osób rezygnuje ze swoich marzeń, będąc w przekonaniu, że leczenie ortodontyczne musi boleć, aby było skuteczne i znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie, m. in. jedzenie. Czy tak faktycznie jest? Czy leczenie ortodontyczne boli?

Wakacje to czas, na który czekamy cały rok! Co zrobić, aby swobodnie cieszyć się wypoczynkiem? Pakując walizkę, nie można zapomnieć o wakacyjnej apteczce. W środku - oprócz kremów z filtrami chroniących skórę, bandażu, plastrów i stosownych leków - powinien znaleźć się preparat, który zadba o odpowiednie nawilżenie naszych oczu, które latem są szczególnie narażone na wysuszenie.

czwartek, 08 czerwiec 2017 12:53

Bruksizm - co to za choroba?

Wiele osób żyjących w stałych związkach narzeka, że nie mogą się wyspać. I nie jest to spowodowane aktywnie spędzanymi nocami, a dolegliwościami, które posiadają partnerzy, objawiającymi się właśnie w nocy. Jedną z najczęstszych z nich jest bruksizm, czyli zgrzytanie zębami.

piątek, 02 czerwiec 2017 09:51

10 wskazówek na piękne nogi latem!

Lato to dla naszych nóg szczególny czas. Z jednej strony jest to odpoczynek po wielu miesiącach ubierania obcisłych długich spodni, leginsów i rajstop. Z drugiej strony, zwiewne sukienki i krótkie spodenki odsłaniają wszystkie ich niedoskonałości. Obrzęk, „pajączki”, cellulit… . Co zrobić, aby dobrze czuć się w swoim ciele i w pełni korzystać z uroków lata? Wyznacznik pięknych nóg jest jeden – muszą być zdrowe!

Strona 1 z 53

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat kobiety

  • 1