Bieganie, zdrowe jedzenie, nauka języków obcych – to tylko wybrane z noworocznych postanowień. Nowy Rok dla wielu osób bowiem nadal jest magiczną datą, pozwalającą na poprawę swoich umiejętności bądź większe dbanie o siebie. Noworoczne postanowienia mają też niestety to do siebie, że nie zawsze są zrealizowane, gdyż towarzyszy im „słomiany zapał”, związany ze zmianą kartki w kalendarzu.

czwartek, 09 luty 2017 13:11

Wielka obniżka w sklepach GO Sport

Nowy rok- nowe wyzwania! Jeżeli jednak styczeń minął Ci pod znakiem samych postanowień, luty to idealny czas, aby wcielić je w życie! GO Sport przygotował dla swoich klientów kolejną obniżkę cen! Promocja skierowana jest do wszystkich tych, którzy nie mieli wcześniej czasu, a także odwagi zawalczyć o piękną sylwetkę i zdrowy tryb życia.

poniedziałek, 09 styczeń 2017 10:46

Diet coaching, czyli recepta na sukces w odchudzaniu

Nie lubisz narzuconych diet? Potrzebujesz sposobu, by w końcu dokonać trwałych zmian w Twojej sylwetce i poczuć się lepiej? Chcesz poradzić sobie z paleniem bez nadmiernych kilogramów? Diet coaching jest właśnie dla Ciebie.

niedziela, 20 listopad 2016 21:11

Jakie rowery wybierają Warszawiacy?

Coraz więcej mieszkańców Warszawy wybiera rowery jako alternatywę dla innych metod komunikacji. To pozytywny trend, za którym podążają również nowe inwestycje, takie jak ścieżki rowerowe, a także firmy, które wychodzą naprzeciwko potrzebom amatorów dwóch kółek – powstają nowe sklepy rowerowe, problemem nie jest też serwis rowerowy w Warszawie.

środa, 24 sierpień 2016 08:48

Buty do biegania - na co zwrócić uwagę?

Sposobów na idealny poranek jest wiele. Jedni lubią przeglądać codzienne wiadomości, drudzy poczytać dobrą książkę, a jeszcze inni za idealny scenariusz uważają biegi w najbliższej okolicy. Wszystkim, którzy zaliczają się do tej ostatniej grupy, polecamy bliższe zapoznanie się z ofertą sklepu Active.

Strona 1 z 8

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat kobiety

  • 1