poniedziałek, 26 czerwiec 2017 08:43

Dobre studzienki wodomierzowe – najważniejsze cechy

Wodomierz można zamontować w piwnicy lub na parterze domu podłączanego do sieci wodociągowej. Jednak w przypadku budynków niepodpiwniczonych lub takich, w których nie ma możliwości technicznych zamontowania wodomierza na poziomie parteru, dobrym rozwiązaniem jest studzienka wodomierzowa. Prawidłowo zaprojektowana i wykonana studzienka wodomierzowa izoluje wodomierz chroniąc go przed mrozem oraz umożliwia odczytywanie jego stanu.

Organizacja ważnych uroczystości rodzinnych wiąże się zawsze z dużymi wydatkami i nie każdego stać na wynajęcie sali bankietowej. Z drugiej strony organizacja nawet niewielkiej uroczystości w domu czy mieszkaniu niesie za sobą podstawowy problem – brak odpowiednich mebli i miejsca, tak aby wszyscy goście czuli się komfortowo i mieli jednocześnie zapewnioną swobodę ruchów. Czy jest na to jakieś rozwiązanie?

Kuchnia dla wielu z nas jest sercem naszego domu. To tutaj wspólnie przygotowujemy posiłki, rozmawiamy o minionym dniu czy przyjmujemy gości. Coraz bardziej popularne stało się także tworzenie kuchni otwartych na salon, co tylko dodatkowo podkreśla, jak ważnym miejscem są dla nas. Trudno się zatem dziwić temu, że coraz więcej osób przykłada dużą, jak nie największą, uwagę do tego, jak wygląda i z czego wykonana jest ich kuchnia oraz jakie funkcje posiada.

poniedziałek, 19 czerwiec 2017 10:36

Jak urządzić garaż?

Garaż to nie tylko miejsce, w którym trzymamy samochód. W garażu przechowujemy wiele innych przedmiotów, m.in. narzędzia, akcesoria samochodowe, rowery, sprzęt ogrodniczy, sprzęty sportowe, sprzęty turystyczne. Wszystkie sprzęty i narzędzia przechowywane w garażu powinny być odpowiednio posegregowane i uporządkowane. W przeciwnym razie możemy mieć problemy ze znalezieniem czegokolwiek.

poniedziałek, 12 czerwiec 2017 12:13

Aranżacje ogrodu - jak mieć piękny ogród?

Jedną z tych rzeczy, która przynosi największą satysfakcję właścicielom domów, jest ogród. Piękny, zadbany, odpowiednio urządzony to nie tylko ogromna duma, ale także najlepszy sposób na relaks.

Strona 1 z 37

Razem przez życie

  • 1