piątek, 21 kwiecień 2017 10:02

Przewozy autokarowe sposobem na tani przewóz

Duże grono osób podejmuje decyzję o podróżowaniu. Jest to często droga inwestycja, jednak bez problemu można zaoszczędzić na tym celu, decydując się na przewozy autokarowe.

Ruszyła dziewiąta edycja programu Po Stronie Natury, w ramach którego Żywiec Zdrój wraz z partnerami: Lasami Państwowymi, Polskim Towarzystwem  Turystyczno-Krajoznawczym i Fundacją Ekologiczną Arka działa na rzecz ochrony zasobów naturalnych i do tego samego angażuje Polaków. Aby chronić naturalne zasoby wodne,  z myślą o obecnych i przyszłych pokoleniach posadzony zostanie już szósty milion drzew. Do działań na rzecz natury zachęca ambasadorka programu – Martyna Wojciechowska oraz dzieci, dla których te działania mają szczególne znaczenie.

czwartek, 02 marzec 2017 09:59

Zimowe atrakcje nad morzem

Nadmorskimi krajobrazami zimą można się zachwycić. Ci, którzy o tej porze roku wyjeżdżają w góry, chociaż raz powinni zmienić kierunek swojej podróży, aby przekonać się, że w styczniu czy w lutym można ciekawie spędzić czas również nad morzem. Na przestrzeni ostatnich lat nadmorskie kurorty przystosowały się do turystów, którzy w ferie w coraz większych ilościach odwiedzają północną część naszego kraju.

czwartek, 23 luty 2017 16:16

Wypoczynek w apartamentach

Wrocław to miasto wielu możliwości dla turystów. Na mapie Polski jest to prawdziwa perełka, która łączy w sobie nowoczesność i tradycję, a na zwiedzających na każdym kroku czeka tutaj wiele atrakcji. Wrocław ma także swój niepowtarzalny klimat, który sprawia, że kto raz przyjechał do tego miasta, chce tutaj szybko powrócić.

piątek, 02 wrzesień 2016 11:04

Nowoczesny system rezerwacji – czy warto?

Innowacyjne technologie na dobre zagościły w nowoczesnych hotelach. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom można skutecznie nie tylko umilić gościom pobyt, ale również usprawnić ich obsługę. Przykładem są zaawansowane systemy rezerwacji online, coraz częściej doceniane przez klientów.

Strona 1 z 10

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Turystyka i świat

  • 1