poniedziałek, 26 czerwiec 2017 08:03

Jak znaleźć biuro rachunkowe godne zaufania?

To pytanie zadaje sobie wiele firm oraz przedsiębiorców, którzy potrzebują pomocy w prowadzeniu firmowej księgowości. Znaleźć dobre biuro wcale nie jest łatwo. Po pierwsze dlatego, że biur rachunkowych jest obecnie bardzo wiele, a po drugie dlatego, że tylko część z nich to biura godne zaufania.

Dzięki pojawieniu się innowacyjnej usługi integracji z hurtowniami online, sprzedaż w internecie jest o wiele łatwiejsza. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę oraz swój cenny czas i pieniądze. Poszerzanie oferty sklepu o nowe pozycje, które zostały już udostępnione przez hurtownie nigdy nie było tak łatwe i szybkie. Na jakie korzyści mogą liczyć sprzedawcy?

środa, 21 czerwiec 2017 07:44

Nudna impreza firmowa ? To przeszłość

Codzienne wstawanie do pracy to udręka. Przynajmniej tak, Ci się wydaje. Myślisz o kolejnych zadaniach, zleconych przez szefa. Mina Ci rzednie. Jak pomyślisz o tym chłopaku siedzącym obok Ciebie... cóż, wolałbyś uczestniczyć w biegu na 50 km, niż się do niego odezwać. Wiesz jednak, że to praca pozwala Ci zarobić na wakacje marzeń, kredyt, nowy samochód, dobre przedszkole dla dziecka. A co byś powiedział na integrację? Taką z prawdziwego zdarzenia?

poniedziałek, 12 czerwiec 2017 15:53

Jak znaleźć pracę w Norwegii?

To już postanowione. Szukałeś tyle czasu, ale z powodu braku odpowiedniego stanowiska z wynagrodzeniem, zapewniającym godne życie w Polsce, chciałeś spróbować znaleźć pracę zagranicą. Twój wybór padł na Norwegię. Dobre zarobki, uczciwi pracodawcy, spokojny, ale chłodny klimat Cię przekonał. Jak w takim razie znaleźć tam pracę?

czwartek, 08 czerwiec 2017 12:26

Krzesło biurowe - ważny mebel do pracy !

Choć praca biurowa jest powszechnie uważana za jedną z najlżejszych prac, to nie można się z tym do końca zgodzić. Siedząca praca przy komputerze to nie tylko źródło stresu, ogromny wysiłek intelektualny, przeciążenie stawów nadgarstka, ale również duże obciążenie dla kręgosłupa.

Strona 1 z 23

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Biznes i finanse

  • 1