piątek, 11 sierpień 2017 17:52

Nowoczesne fotele biurowe

Jednym z ważniejszych mebli w biurze są fotele biurowe, na tyle ważnym, że odpowiednie ministerstwo wprowadziło dość restrykcyjne przepisy. Rozporządzenie dotyczy nie tylko foteli, ale również pozostałych elementów biurowego stanowiska pracy.

czwartek, 10 sierpień 2017 17:36

Słodki prezent dla klienta

Ilość propozycji upominków dla klientów na rynku jest nieograniczona zarówno pod względem kategorii jak i jakości produktów. Jako właściciele firm możemy wybierać spośród mnóstwa ofert, zaczynając od długopisów, idąc przez ozdoby, a kończąc na produktach spożywczych. Coraz częściej sięgamy po bardziej praktyczne upominki, do których z pewnością należą produkty spożywcze.

poniedziałek, 07 sierpień 2017 12:18

Przewaga liter przestrzennych w nowoczesnej reklamie

Każdy zdaje sobie sprawę z tego że, aby reklama była skuteczna, powinna zwracać uwagę. Najlepiej, jeśli takie działanie wywołuje zamierzony przez zleceniodawców reklamy efekt, ale zainteresowanie samą formą również jest bardzo istotne. Szerokie pole do popisu dla grafików i specjalistów od wizerunku firmy daje fakt, iż baner literowy wystawiony jest najczęściej na widok dla dużej grupy odbiorców. Co więc osiągamy po zastosowaniu takiej formy reklamy i jak litery przestrzenne wyprzedzają klasyczny druk 2D?

Prowadzenie każdej, nawet najmniejszej działalności gospodarczej nieodzownie wiąże się z księgowością. Czasem jednak nie musimy nawet zakładać firmy, aby mieć do czynienia z podatkami. Niektórych wręcz przerażają takie pojęcia jak „obsługa kadrowo-płacowa” czy „deklaracje ZUS”. Co zrobić, by księgowość naszego przedsiębiorstwa nas nie przerażała? Jak to wszystko zrozumieć? Kogo poprosić o pomoc?

piątek, 04 sierpień 2017 08:00

e-Kontrola podatkowa w programie do faktur

Kontrola podatkowa nabrała innego znaczenia, gdy 1lipca 2016 roku, w życie, weszło rozporządzenie o generowaniu raportu w formacie pliku JPK. Organom kontroli skarbowej czy podatkowej, znacznie ułatwiło to analizę dokumentów, które są łatwo dostępne online. Warto wspomnieć, iż od 1 stycznia 2017 roku, generacja tego typu raportów, objęła również średnie i małe przedsiębiorstwa. Natomiast od 1 stycznia 2018 roku, będzie obejmowała wszelkie podmioty w tym mikro przedsiębiorstwa.

Strona 1 z 25

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Biznes i finanse

  • 1