×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 63.

Wydrukuj tę stronę
środa, 21 maj 2014 11:41

Lato. Czas na kwas!

 

Nowoczesny napój z bogatą tradycją. Bardzo delikatnie słodki i bardzo delikatnie naturalnie gazowany. Świetnie gasi pragnienie o każdej porze roku, a dobrze schłodzony jest najlepszym napojem bezalkoholowym na gorące lato. Co to za napój? Kwas chlebowy! Napój od lat ceniony za swój wyjątkowy i orzeźwiający smak. Naturalny napój , który ma w Polsce bogatą wielowiekową tradycję, odradzającą się w ostatnich latach.


Tak, kwas chlebowy to bezalkoholowy napój z naprawdę długimi tradycjami, bardzo smaczny, orzeźwiający i gasi pragnienie jak żaden inny, a co najważniejsze jest naturalny, czyli dużo zdrowszy od innych gazowanych konkurentów. Nic więc dziwnego, że od pewnego czasu robi się wręcz modny.
Możesz przyrządzić kwas własnoręcznie w domu. Potrzebujesz do tego dobrego przepisu (w internecie znajdziesz ich sporo), no i cierpliwości, bo kwas chlebowy musi „swoje odstać”, by nabrać swojego charakterystycznego smaku. Łatwiej (i pewniej!) kupić gotowy kwas chlebowy w najbliższym sklepie. Smaczny kwas chlebowy produkowany komercyjnie (nie w warunkach domowych), np. dostępny w większości sklepów razowy kwas chlebowy, powstaje wyłącznie z naturalnych składników - źródlanej wody oraz słodów: żytniego i jęczmiennego. Ten orzeźwiający napój nie zawiera konserwantów, nie jest sztucznie dosładzany i barwiony. Jest też naturalnie delikatnie gazowany. Niepowtarzalny smak zawdzięcza zbożom oraz – w wersjach smakowych - naturalnym sokom owocowym: żurawinowemu i śliwkowemu.
Podsumowując - kwas chlebowy to napój dla wszystkich poszukujących najlepszego orzeźwienia, produktu naturalnego i autentycznego. Kwas chlebowy polecany jest dla całej rodziny, na każdy dzień, jako alternatywa dla przesłodzonych „chemicznych” napojów gazowanych. Skierowany jest do wszystkich, którzy cenią dobry smak, a jednocześnie troszczą się o zdrowie swoje i swoich najbliższych czyli przede wszystkim do Pań. Kwas chlebowy doskonale gasi pragnienie, dodaje energii i zapewnia dobre samopoczucie całej rodziny.
Warto zmienić dotychczasowe nawyki i zastąpić wszechobecne napoje gazowane kwasem chlebowym. Wiosna i lato to czas kiedy tradycyjnie wprowadzamy w nasze życie sporo zmian zarówno tych większych, jak i całkiem małych, ale nawet taka mała zmiana może powodować dużą poprawę jakości naszego życia i to w stosunkowo niedługim czasie.