×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 67.

Wydrukuj tę stronę
piątek, 18 lipiec 2014 13:35

Żubrówka Złota nowość w portfolio legendarnej marki

Żubrówka Złota Żubrówka Złota

Smak Puszczy Białowieskiej zaklęty w prawdziwej wódce – to nowa propozycja znanej na całym świecie marki Żubrówka – Żubrówka Złota. Słodko-gorzką nowość już w lipcu wprowadza na rynek firma CEDC, wiodący producent i importer napojów alkoholowych. Znana i ceniona marka Żubrówka powiększa swoje portfolio o nową propozycję – wódkę Żubrówkę Złotą.

Bursztynowa barwa oraz bogaty smak, bez wątpienia zdobędą uznanie wielbicieli słodko-gorzkich alkoholi. Jej tajemnica tkwi w naturalnych składnikach pochodzących z samego serca Puszczy Białowieskiej: korze dębu oraz polskich, leśnych ziołach. Wódka Żubrówka Złota, o zawartości alkoholu 37,5%, jest idealna do picia w kieliszkach bez dodatków lub na lodzie. Doskonale uświetni każde męskie spotkanie.

 

Żubrówka Złota to nowość, która debiutuje w segmencie wódek słodko-gorzkich, największej kategorii wódek smakowych na rynku. Nowa Żubrówka Złota zyskała uznanie konsumentów podczas licznych badań poprzedzających wprowadzenie jej na rynek. Produkt zachwycił swoim wyjątkowym smakiem i aromatem, a tym samym osiągnął znakomite wskaźniki w badaniach konsumenckich w kategorii alkoholi – mówi Alicja Jelec, Innovation Manager. Dodatkowo Żubrówka Złota, to propozycja, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów w dwóch wiodących kategoriach rynkowych, jak: małe opakowania oraz wódki smakowe – dodaje Jelec.

Żubrówka Złota dostępna jest w opakowaniach: 100, 200 oraz 500ml.

Sugerowana cena: 5.99 zł/100 ml, 11.99 zł/200 ml oraz 500ml/21.99zł (w handlu nowoczesnym).

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce