×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 67.

Wydrukuj tę stronę
czwartek, 20 listopad 2014 16:06

Nie daj się jesiennej chandrze i naładuj akumulatory na polu golfowym

Sobienie Królewskie Sobienie Królewskie

Golf to sport, który nawet jesienią cieszy się popularnością. To ostatnie tygodnie, podczas których miłośnicy tego spotu mogą cieszyć się z czasu spędzonego na polu golfowych, a amatorzy mają okazję aby rozpocząć przygodę z tą dyscypliną bądź udoskonalić swoje umiejętności. 

Golf w Polsce należy do sportów sezonowych, klimat naszego kraju nie umożliwia uprawiania go przez okrągły rok. Nowoczesna technologia oraz różnego rodzaju symulatory nie zastąpią godzin spędzonych na polu golfowym. Tegoroczna jesień jednak sprzyja golfistom, wyjątkowo piękna pogoda w tym roku sprawia, że golfiści nadal mogą cieszyć się swoją pasją, natomiast amatorzy mają ostatnią szansę aby wypróbować swoich sił na polu golfowym.

Wiele klubów golfowych na zakończenie tegorocznego sezonu przygotowało specjalne oferty. To idealna okazja aby wykorzystać pogodę oraz wyjątkowo promocyjne ceny. Propozycja klubu Sobienie Królewskie Golf&Country Club zainteresuje nie tyko miłośników golfa, ale również amatorów tego sportu. „Weekend z golfem” to oferta, która zawiera zniżkę 50 % na green fee 18 lub 9 dołków dla golfistów posiadających zieloną kartę oraz 50% rabatu na żetony na strzelnicę golfową (Driving Range). Propozycją dla osób, które swoje pierwsze kroki na polu golfowym mają jeszcze przed sobą jest oferta „Weekend szkoła golfa”, która w promocyjnej cenie zawiera aż 8 godzin Akademii Golfa, podczas których amatorzy będą mieli okazją zapoznać się z podstawowymi regułami tego sportu.

Weekend spędzony w Sobieniach Królewskich to nie tylko okazja do rozegrania partyjki golfa, bądź skorzystania z lekcji z profesjonalnym trenerem, ale również wypoczynku w hotelowym zaciszu. Oferta przygotowana przez pod Warszawski klub golfowy obejmuje dwa noclegi w trzygwiazdkowym hotelu wraz z wyżywieniem, możliwość wejścia oraz 20% zniżki na wybredne zabiegi w Spa. To idealna okazja do wypoczynku oraz nabrania energii przed zbliżający się sezon zimowy.
Więcej informacji na: www.sobieniekrolewsie.pl


Weekend z golfem
w Sobieniach Królewskich Golf & Country Club
Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, którego harmonijny spokój pozwala odpocząć od codziennego pośpiechu i miejskiego zgiełku.

Cena noclegów :
- pokój jednoosobowy: 155,00 zł brutto
- pokój dwuosobowy: 165,00 zł brutto
Pakiet Zawiera:
• Dwa noclegi w komfortowym pokoju
• Wykwintne śniadanie
• Jednodaniową kolację – menu dedykowane , przygotowane przez szefa kuchni
• Zniżkę na zabiegi w gabinecie SPA -20% ( płatne na recepcji SPA )
• Zniżkę 50 % na green fee 18 lub 9 dołków dla posiadaczy zielonej karty
• 50% rabatu na żetony na strzelnicę golfową (Driving Range)

Ponadto nieodpłatnie w ramach pobytu oferujemy :
• Nieograniczone korzystanie z basenu w Pałacu Sobienie Królewskie
• Internet Wi-Fi
• Parking strzeżony

Weekendowa szkoła golfa
w Sobieniach Królewskich Golf & Country Club
Stając naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów przedstawiamy Państwu ofertę, w której odpoczynek połączony jest z nauką gry w golfa.
Przeżyj weekend z najbliższymi i rozwijaj swoje pasje i umiejętności pod okiem świetnych instruktorów w otoczeniu pięknych krajobrazów.

Cena pakietów :
Pakiet dla jednej osoby : 430 zł Brutto
Pakiet dla dwóch osób : 570 zł Brutto
Pakiet zawiera :
• Dwa noclegi w komfortowym pokoju
• Wykwintne śniadanie
• Obfitą kolację dla jednej lub dwóch osób serwowaną w godzinach 18:00-20:00
• Lekcję gry w golfa dla dzieci i dorosłych pod okiem profesjonalnych trenerów

Ponadto nieodpłatnie w ramach pobytu oferujemy :
• Nieograniczone korzystanie z basenu w Pałacu Sobienie Królewskie
• Internet Wi-Fi
• Parking strzeżony

Recepcja hotelu : +48 25 68 20 660 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce