×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 67.

Wydrukuj tę stronę
środa, 26 listopad 2014 09:57

Messi znów się ściga

Pora na wielki pojedynek piłkarzy – Messiego oraz Didiera Drogby. Obaj startują przeciwko sobie w dość nietypowej dyscyplinie. Tym razem nie stają przeciwko sobie na murawie, lecz na pokładzie samolotu.

Turkish Airlines po raz kolejny postanowiło wykorzystać postać Messiego do promocji swoich usług. Ostatnim razem słynny piłkarz stawał do wyścigu o najlepszą fotkę z Kobem. W tej edycji kampanii Messi ściga się z Didierem Drogbym. Obaj piłkarze docierają do najbardziej egzotycznych restauracji na świecie, robiąc sobie zdjęcia z szefami kuchni.
Dzięki Turkish Airlines Drogby i Messi mogą zwiedzić praktycznie cały świat w poszukiwaniu najbardziej oryginalnych smaków. Co ciekawe, w kampanii Epic Food nie tylko mamy do czynienia z promocyjnymi filmikami. Linie lotnicze postanowiły również udostępnić na swojej stronie mapę, na której zaznaczone są miejsca z oryginalnym jedzeniem.
Linie lotnicze Turkish Airlines od ponad osiemdziesięciu lat świadczą usługi lotnicze. Obecnie linie obsługują sześć kontynentów, ciesząc się jedną z najbardziej rozbudowanych sieci połączeń. Wysoka jakość usług oraz komfort lotu sprawiają, że firma od lat cieszy się dobrą opinią wśród klientów.
Chcesz dowiedzieć się więcej o Turkish Airlines? Kliknij na filmik!

Media