Wydrukuj tę stronę
czwartek, 03 wrzesień 2015 11:49

Diverse Denim Look

Diverse Denim Look Diverse Denim Look

Jeansowa kolekcja Diverse jest zaskakująca i przewrotna. Projektanci marki sprzeciwili się klasycznej, oczywistej interpretacji jeansu, kładąc duży nacisk na rozmaite tekstury, oryginalne, nieoczekiwane przetarcia, wytrawienia i inne zabiegi, które mają zapewnić wyjątkowy i niepowtarzalny styl kolekcji.

W damskiej linii dominują kontrastowe zestawienia surowego jeansu i miękkiej dzianiny. Motyw faktury imitującej jeans występuje, w zaskakujących miękkością, dzianinowych sukienkach, zmysłowych bluzach odsłaniających ramiona czy dopasowanych spódnicach.

Dla kobiet preferujących luźniejsze sylwetki projektanci przygotowali koszule o kubikowej konstrukcji oraz spodnie typu boyfriend w wielu różnych kombinacjach.

Męska odsłona jest równie niebanalna, pełna pomysłowych miksów basicowych modeli. Panowie odnajdą w Diverse Denim designersko poniszczone koszule, wzbogacone, tak lubianym przez mężczyzn i niezwykle modnym motywem kraty, a także wiele modeli jeansów w interesujących formach.

Damska i męska odsłona kolekcji DIVERSE, dostępna również na www.diversesystem.com, obrazuje dynamiczną różnorodność i koncentrację na użytkowych, prostych fasonach w swobodnym, miejskim stylu. I mimo, że tłem do kolekcji są trendy mody, to marka ponad wszystko zawsze stawia na niepowtarzalny i indywidualny styl.

Diverse Denim Look

Diverse Denim Look