×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 67.

Wydrukuj tę stronę
czwartek, 27 luty 2014 16:50

Najskuteczniejszy środek w walce z wypadaniem włosów

 

Potwierdzona w 90% skuteczność działania. Ziołowa i unikalna mieszanka minerałów i aminokwasów, tworząca BIOCOMPLEX B11. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie. Tak prezentuje się historia produktów Bioxsine - szamponu i serum przeciw wypadaniu włosów, które szturmem podbijają polski rynek.


Mimo, że wypadanie włosów to proces naturalny, to w okolicach 25 - 40 rok życia już 40% mężczyzn łysieje! A po 50-tce problem dotyka już 70% Panów.

 

Im szybciej zaczniemy kontrolować proces wypadania włosów, tym większa szansa na zahamowanie i opóźnienie ich utraty. Warto zainwestować w profesjonalną i potwierdzoną badaniami kurację kosmetykami Bioxsine, produkowanymi przez międzynarodowy koncern kosmetyczny BIOTA. To właśnie tu, w wyniku połączenia siły ziół i technologii opracowano unikalny BIOCOMPLEX B11, wchodzący w skład tych unikanych kosmetyków. Z naukowego punktu widzenia działanie produktów polega na zapobieganiu łączeniu się enzymu 5 alfa R1 z testosteronem, które prowadzi do powstawania jego aktywnej formy DHT ( to właśnie DHT jest główną przyczyną wypadania włosów u mężczyzn). BIOCOMPLEX B11, dzięki zawartym w nim substancjom eliminuje problem powstawania DHT, a przez to zapobiega wypadaniu włosów. W praktyce, regularna kuracja szamponem i serum Bioxsine zapobiegła wypadaniu włosów u 90% stosujących go osób. Zwiększenie ilości włosów w trakcie dwumiesięcznej kuracji zaobserwowało 80% badanych.

Z produktów Bioxsine skorzystało już tysiące zadowolonych klientów:
„Produkty Bioxsine stosuję od roku. Początkowo stosowałem jedynie szampon, który już po półtora miesiącu wzmocnił moje włosy. Zauważyłem, że w wannie zostaje ich o połowę mniej! Aby dopełnić kurację wypróbowałem również serum Bioxsine. Rezultaty przerosły moje oczekiwania. Włosy przestały mi wypadać! Po kąpieli znajdowałem ich w wannie maksymalnie cztery. Zauważyłem ich szybszy wzrost, gęstość i przybywanie nowych włosów. Po roku stosowania produktów Bioxsine jedynym problemem są dla mnie częstsze wizyty u fryzjera. Kiedyś chodziłem do niego raz na 2-3 miesiące, teraz już po miesiącu musze iść się strzyc! Naprawdę warto wypróbować ten produkt. Polecam.” - mówi Tomek z Warszawy, lat 38.

Pamiętajmy, że zahamowanie wypadania włosów to proces złożony i determinuje go systematyczność. Skuteczna kuracja powinna trwać minimum kilka tygodni. Produkty marki Bioxsine zostały opracowane w taki sposób, aby każdy zestaw mógł zapewnić pełną kurację. Na aptecznych półkach znajdziemy również trzy rodzaje szamponu: do włosów przetłuszczających się, normalnych oraz szampon przeciwłupieżowy. Pozwoli to w idealny sposób dobrać preparat do problemu skóry naszej głowy. Stosowanie szamponu oraz serum Bioxsine jest bardzo proste i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów pracy. Szampon o bursztynowo miodowym kolorycie używamy tak jak każdy inny. Natomiast serum nakładamy na osuszone włosy i pozostawiamy na głowie przez minimum osiem godzin. Co ważne, preparaty Bioxsine nie zawierają również obciążających i niszczących składników oraz detergentów.


Sugerowane ceny detaliczne:
Szampon 42 pln
Serum 199 pln.