×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 67.

Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 09 grudzień 2013 18:53

Dziś premiera świątecznej płyty "Fala Dobra" + Video

Od dziś dostępna jest w sprzedaży charytatywna płyta z kolędami i pastorałkami "Fala Dobra". Na krążku można usłyszeć dzieci z Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego w Pucku i osobowości ze świata sztuki, mediów i polityki. Płyta została wydana przez Fundację Pozytywne Inicjatywy i Polską Akcję Humanitarną. Przedsięwzięciu patronuje Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska.

Oprócz kolęd i pastorałek na krążku znajdzie się bajka świąteczna w formie słuchowiska radiowego "O tym, jak Biszkopt uratował Święta". W role postaci z bajek wcielili się m.in. Anna Komorowska, Anna Dymna, Elżbieta Bieńkowska, Wojciech Malajkat, Edyta Olszówka, Maria Seweryn.

- To obowiązek tych, którzy są wyróżnieni byciem popularnym - mówi o swoim uczestnictwie w projekcie Edyta Olszówka. - Mimo ceny za tę profesję i mimo cieni popularności jest jeszcze ta jasna strona, że coś można zrobić dla drugiego człowieka.

Płytę promuje także teledysk z udziałem dzieci oraz znanych osobistości.

Zupełnie nowym pomysłem jest umieszczenie na krążku podkładów kolęd z "Fali Dobra" do samodzielnego śpiewania. Ułatwi je również załączony do płyty śpiewniczek.

Ideą corocznego nagrywania płyty "Fala Dobra" jest niesienie pomocy przez dzieci innym dzieciom. W tym roku dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na dożywianie terapeutyczne najbiedniejszych dzieci i kobiet w Mogadiszu w Somalii w ramach programu Pajacyk PAH.

"Falę Dobra" można nabyć za 19,99 zł za pośrednictwem serwisu allegro.pl . Więcej informacji o "Fali Dobra" znajdziecie Państwo na stronie przedsięwzięcia - www.faladobra.pl.

Media