×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/stories/gallery/gallery/olbinski.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Wydrukuj tę stronę
czwartek, 03 wrzesień 2015 10:33

Kolekcja artystyczna Rafał Olbiński for Empik

Kolekcja artystyczna Rafał Olbiński for Empik Kolekcja artystyczna Rafał Olbiński for Empik

Motywy pojawiające się na plakatach i obrazach Rafała Olbińskiego wprowadzają widza w wyjątkowy, surrealistyczny świat. Znawcy sztuki z łatwością rozpoznają kryjącą się w nich bogatą symbolikę. Groteskowe, fikcyjne postaci stworzone przez Olbińskiego często spoglądały na przechodniów z plakatów teatralnych i operowych.

Obecne były również w najbardziej prestiżowych galeriach sztuki. Artysta wybrał kilka swoich prac, które będziemy mogli zobaczyć na przedmiotach z kolekcji „Rafał Olbiński for Empik”.

W kolekcji ukażą się: kubki ceramiczne oraz termiczne, lusterka i zawieszki na torebki, notesy w formacie A6 i B5, a także torby płócienne na ramię, poduszki, podkładki pod laptopa oraz etui na tablet.

Fani talentu Rafała Olbińskiego będą mogli sięgnąć także po kalendarz na 2016 rok z pracami artysty oraz dwa tytuły książkowe: wznowione „Baśnie o miłości i innych dziwnych przypadkach” oraz premierowe „Zalety dwuznaczności”. Publikacja ta to prezentacja najlepszych prac malarskich Rafała Olbińskiego z ostatnich kilku lat, wzbogacona o eseje wybitnych krytyków sztuki – Roberta C. Morgana oraz Izabelę Gabrielson.

Kolekcja „Rafał Olbiński for Empik” jest dostępna w salonach Empik oraz na empik.com.