×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 63.

Wydrukuj tę stronę
czwartek, 09 wrzesień 2010 21:37

Fryzury dla prawdziwych uwodzicieli

Fryzura męska daje , przynajmniej teoretycznie mniej możliwości niż damskie włosy. Należy zastanowić się  jakich mężczyzn wybierają kobiety i jakie fryzury powinni nosić ci, którzy chcą uwodzić panie.

Nie ma jednej zasady, dla wielbicielek  rocka i ogólnie mocnej muzyki ideałem będzie facet z długa fryzurą, czasami mogą być to dredy, czasami kitka – tu liczy się cała otoczka wokół takich mężczyzn. Młode dziewczyny śnią wręcz po nocach o takich mężczyznach, ale  niekoniecznie kręcą już oni  panie po 25 roku życia. Nastolatki uwielbiają też chłopaków w stylu emo lub ich skrajne przeciwniczki  kochają gothic – a te dwa style to przede wszystkim fryzury.

Bardziej dojrzałe młode jeszcze kobiety bardzo często zainteresowane są mężczyznami metroseksualnymi. Często kojarzą się  oni ze zniewieścieniem, ale tak naprawdę nie ich taka cecha dotyczy – Taki pan jest w 100% męski i odważny, ale jego fryzura jest zawsze nienaganna, włosy odpowiednio skrócone i zadbane. Mężczyzna metroseksualny top po prostu nowoczesny, bardzo zadbany pan

zawsze modna dla panów są niezbyt długie fryzury u góry nieco dłuższe i podniesione przy pomocy żelu – taka fryzura kojarzona jest z młodzieńczością oraz dużym wigorem – nawet pan po czterdziestce odmłodnieje i stanie się bardziej interesujący w takiej fryzurze.

Niektórzy młodsi panowie obcinają dość krótko włosy po bokach głowy zostawiając dość długa grzywkę  oraz pas włosów na środku głowy – unoszą te włosy nieco przy pomocy żelu, grzywka w tym wypadku jest zawadiacko podniesiona do góry.

Tak naprawdę mężczyzna, żeby się podobać kobiecie nie musi mieć jakiejś udziwnionej fryzury, najlepiej sprawdza się dobre cięcia u dobrego fryzjera. Najlepiej  jeśli uda się stworzyć taką fryzurę, która w pracy może być nawet bardzo grzeczna, zaś po pracy dzięki odrobinie żelu  nabiera rozwichrzonego charakteru.

Tak naprawdę dla kobiety to jaką fryzurę ma mężczyzna ma nieco drugorzędne znaczenie – dzięki temu nawet mocno łysiejący panowie znajdują atrakcyjne kobiety na towarzyszki życia. Bo w mężczyźnie  może uwodzić wiele cech charakteru, a nie wygląd – ile to razy przecieramy oczy ze zdziwieniem, gdy mały, łysawy facet otoczony jest wianuszkiem  zapatrzonych w niego kobiet.

Młodzi mężczyźni bardzo często dbają jednak o swoje fryzury i wybierają czasami coś w stylu irokeza lub fryzury rodem Modern Talking, gdzie na górze włosy są obcięte dość wysoko, ale sterczą jak długi jeż, a  z tyłu włosy są długie, często sięgają do łopatek.

Bardzo zdecydowanie na męską modę wpływają gwiazdy muzyki i ekranu – wielu młodych mężczyzn czesze się tak, jak ich idole. Styliści proponują rożne rozwiązania – rewelacyjna jest fryzura,  polegająca na dość krótkim ścięciu włosów z tyłu i boki oraz pozostawienie długiej grzywki która częściowo zasłaniająca oczy i boki. Taka grzywka  wymaga jednak ręki mistrza, by dobrze wyglądała.

Bardzo często  młodzi, o czym już wspomniałam naśladują gwiazdy -  fryzura Piotra Rubika znalazła wielu naśladowców, co więcej młodzi i w średnim wieku panowie również farbowali włosy dla lepszego efektu. Ta fryzura ma kształt bombki i wymaga bardzo dobrego strzyżenia oraz wizyt  mniej więcej co trzy tygodnie w salonie w celu podcięcia  końcówek, by zachować kształt fryzury.
Czasami jeszcze możemy spotkać młodych mężczyzn, którzy mają prawie całkowicie zgolone włosy, a na czubku głowy mają około 2-3 centymetrów oraz zakończone są długą grzywką. Na pewno chłopak tak obcięty, będzie się wyróżniał w tłumie.

Wielu mężczyzn z włosami kręconymi i falującymi z powodzeniem nosi nieco dłuższe włosy  obcięte w prosty sposób. Kobiety za uwodzicielskiego uznają mężczyznę  elokwentnego, miłego i odpowiedzialnego, a fryzura ma być po prostu zadbana – należy zauważyć, że wielu prezenterów i lektorów w telewizji, którzy cieszą się uznaniem kobiet ma krótkie, które są nieco uniesione przy pomocy pianki.

Tak naprawdę męskie fryzury w damskiej dyskusji o  uwodzicielach to temat drugorzędny.

Materiał przygotowany przez Klinikę Handsome Men