Wydrukuj tę stronę
piątek, 04 grudzień 2020 14:48

Kampania Xmas Renee Girls

Renee - Xmas Renee Girls Renee - Xmas Renee Girls

Daj się zainspirować na święta to tekst utworu najnowszej kampanii Renee Xmas Renee Girls. Utrzymana jest ona w świątecznym, ale minimalistycznym klimacie vintage. W sesji zdjęciowej oraz teledysku wystąpiły ambasadorki marki Renee: SuperStyler, Styloly, Olivka blog, Magda Swat oraz Life Catchers.

W kadrze widzimy pięć pięknych Renee Girls, które tańczą, uśmiechają się, jest kolorowo i energetycznie.

 Renee Xmas Renee Girls

Renee Xmas Renee Girls

 

Specjalnie na potrzeby świątecznego teledysku został skomponowany tekst oraz melodia. Całość utrzymana jest w jazzowym klimacie. Za wokal odpowiada SuperStyler, która w tej piosence odnalazła się doskonale. Renee postawiło również na trend Lip Sing – bo muzyka to zabawa, przy której każdy się odnajdzie! Kampania pokazuje przyjaźń, a na zdjęciach nie brakuje uśmiechu i spontaniczności.

Xmas Renee Girls

 Xmas Renee Girls

Renee podeszło do tegorocznej sesji Renee Xmas Renee Girls lekko, by zapomnieć o troskach i by skupić się na tym, co ważne i by poczuć się wyjątkowo w te święta. Każda z Kobiet jest Inna i to jest piękne! Tak jak jej stylizacje, które wybiera. Głównym i stałym claimem marki Renee jest Taka właśnie jestem. Jest to myśl, by nie bać się być sobą, bo taką jaką się jest- jest się najpiękniejszą. Naturalna wersja samej siebie, spontaniczność i beztroskie poczucie wolności. Bo moda to zabawa, dzięki której wyrażamy swój styl i swoją osobowość. Kobieta ubrana w uśmiech, spojrzenie pełne radości w zestawieniu z eleganckim lookiem to kobieta Renee na święta! To jak, dasz się zainspirować na święta?

Stylizacja Renee Girls

Stylizacja Renee Girls

W świątecznej kolekcji ubrań, butów i dodatków każda Kobieta znajdzie coś dla siebie.  Kolejne to przede wszystkim stylizacje bardzo eleganckie i z połyskiem! Sylwester w tym roku powinien być pod hasłem „Bling bling”. Stylizacje Renee Girls to przede wszystkim sukienki, spódnice midi i mini, botki, kozaki i eleganckie, klasyczne kroje.