×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 67.

Wydrukuj tę stronę
środa, 25 wrzesień 2013 15:16

Pij z Ewą Minge

Polski design znów zachwyca – tym razem w zdecydowanie lekkiej formie. Już teraz miłośnicy pięknych przedmiotów użytkowych mogą dołączyć do swoich kolekcji niepowtarzalny kubek. Powstał on przy udziale dwóch cenionych marek: Evy Minge Home i Ćmielowa.

 

Współpraca Ewy Minge i Polskich Fabryk Porcelany, do których należy marka Ćmielów, trwa już ponad rok. W tym czasie kolekcja największego polskiego producenta porcelany została wzbogacona o dwie ekskluzywne filiżanki sygnowane nazwiskiem projektantki. Do ich grona, w ostatnim czasie, dołączył bardziej swobodny w stylu kubek. 

Kubek w Quebec

Lekki, żartobliwy, radosny – ale i z nutką wysmakowanej elegancji. Tak w skrócie opisać można fason, który stanowi najnowszą propozycję w ofercie Polskich Fabryk Porcelany. Kubek, którego dekorację zaprojektowała Ewa Minge, powstał z myślą o celebrowaniu codzienności, w pełnej pozytywnej energii atmosferze. Radosny dekor, oparty na motywie serca, napisu „love” i logo marki Eva Minge, został połączony z charakterystyczną dla Ćmielowa stylistyką. Kubek ten pozostaje bowiem wierny najlepszym tradycjom nowoczesnego wzornictwa, którego kwintesencję stanowi seria Quebec. To właśnie z tej linii został zaczerpnięty lekko wygięty uchwyt, kontrastujący kolorem z czarą kubka.

Nowy kubek Eva Minge Home by Ćmielów dostępny jest w salonach firmowych Eva Minge 

oraz w sklepie internetowym Polskich Fabryk Porcelany w dziale „Ćmielów” http://sklep.porcelana-cmielow.pl/ 

Cena: 149 zł