wtorek, 19 lipiec 2011 17:57

Rob Hoffman jeden z najlepszych muzycznych producentów świata w Polsce!

21 lipca do Polski przyjeżdża Rob Hoffman – jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów muzycznych świata. Przyjazd Roba związany jest w projektem „Poland …Why Not?”, dla którego Rob wyprodukował aż 11 piosenek.

Rob Hoffman to niekwestionowana gwiazda wśród producentów muzycznych na świecie. To właśnie między innymi Hoffman odpowiada za brzmienie legendarnego albumu Michaela Jacksona „HIStory”. Współpracował także z Philem Collinsem, Christiną Aguilerą, Joe Cockerem, czy Janet Jackson.

Powodem wizyty Roba w Polsce są prace nad albumem projektu „Poland …Why Not?” do którego Rob jest producentem aż 11 utworów. Rob niemal zaraz po wylądowaniu na warszawskim lotnisku Okęcie uda się do warszawskiego studia nagrań w Teatrze Buffo, by tam rozpocząć prace z polskimi artystami. W studiu powstaną nagrania do piosenek „Stay”, „All My Life”  w wykonaniu Sławka Uniatowskiego, „Here It Comes Again”, „Should’ve Seen It Coming” w interpretacji Kuby Badacha, „Trouble Me” w wykonaniu Macieja Silskiego.

Premiera albumu „Poland …Why Not?” przewidziana jest na wrzesień.

„Poland… Why Not?” to autorski projekt mający na celu wypromować na świecie artystę polskiego pochodzenia, poprzez umożliwienie polskim gwiazdom współpracy ze śmietanką światowej sławy kompozytorów i producentów. W projekcie biorą udział między innymi Natasza Urbańska i Patricia Kazadi, zaś nad materiałem, który ukaże się na płycie Poland…Why Not pracowali między innymi Jim Beanz czy  właśnie Robert Hoffman. Materiał na płytę nagrywany był w studiach w Los Angeles, Filadelfii i Berlinie.

Sponsorem głównym jest producent ekskluzywnej bielizny damskiej, firma ESOTIQ. Partnerem strategicznym jest Cinema City, a patronami medialnymi kampanii: Show, Twój Styl, plejada.pl, Radio Zet, AMS, IMS i ArtLed.
Szczegóły dotyczące projektu oraz konkursu na:www.polandwhynot.comwww.esotiq.com

© 2013-2020 by SN2.EU