poniedziałek, 19 wrzesień 2016 14:17

Salon Elena Miro już w Polsce

Salon Elena Miro w Warszawie Salon Elena Miro w Warszawie

W czwartek 15 września, w prestiżowej lokalizacji na ulicy Pięknej otwarty został pierwszy w Polsce salon włoskiej marki premium ELENA MIRO. To wyjątkowe miejsce, gdzie można nabyć ubrania najwyższej jakości , wykonane ze świetnych materiałów dla kobiet o kobiecych kształtach. Na otwarciu obecni byli dziennikarze i styliści z modowych oraz branżowych magazynów i portali, blogerki Plus Size.

 Produkty oferowane w salonie Elena Miro z pewnością zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientek. Dzięki wysokiej jakości , dbalosci o detale i niepowtarzalnemu wzornictwu kolekcja Elena Miro łączy doskonale włoską elegancję, nowoczesność i najnowsze trendy.

W świecie Elena Mirò każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie wśród szerokiej gamy produktów. Kolekcja, która najlepiej reprezentuje filozofię i kreatywność marki, pozwala spojrzeć na świat kobiecej mody z innej perspektywy, oferuje gotowe stylizacje na każdą porę dnia.

Czytany 2289 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Rozrywka i kultura

  • 1