×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 67.

Wydrukuj tę stronę
wtorek, 07 czerwiec 2011 13:47

Konkurs kanału 13TH STREET Universal na www.zalatwkumpla.pl trwa!

Trwa konkurs kanału 13th STREET Universal  na www.zalatwkumpla.pl. Dzięki grze i konkursowi z nią związanemu, do którego zgłoszenia można nadsyłać tutaj: http://13thstreet.pl/content/za%C5%82atw-kumpla każdy może stać się gwiazdą telewizji!
Zasady konkursu są niezwykle proste. Cała zabawa polega na przeprowadzeniu wirtualnego śledztwa w sprawie własnego porwania. Możemy także porywać naszych znajomych. Po wejściu na stronę www.zalatwkumpla.pl należy wybrać jeden z trzech wirtualnych gangów porywaczy, a następnie załadować zdjęcie osoby, którą chcemy porwać. Po wypełnieniu formularza znajomy otrzymuje link. Po jego aktywacji może obejrzeć początek sensacyjnego filmu z własnym udziałem! Na filmie obserwujemy jak doszło do porwania, o którym informacja obiega kanały informacyjne na całym świecie. Zaraz potem można przystąpić do śledztwa, na które przewidziane są jedynie trzy minuty. Przyszłość gracza zależy od tego, czy trafnie wytypuje w ciągu przewidzianego czasu miejsce, w którym jest przetrzymywany. Jesli gracz nie uwolni siebie w ciągu 3 minut ginie. W tej grze są tylko 3 minuty na życie albo śmierć.

Wszystkim tym, którzy „porwą” samego siebie oraz jak największą liczbę znajomych kanał 13th STREET Universal stwarza szansę zostania… gwiazdą telewizji! Gracze z jak największą liczbą „porwanych” na koncie po rejestracji pod tym linkiem: http://13thstreet.pl/content/za%C5%82atw-kumpla wezmą udział w wielkim konkursie kanału 13th STREET Universal. Filmiki 18 uczestników z największą liczbą „porwań” będą pokazywane na antenie 13th STREET Universal już jesienią. Na wszystkich biorących udział w konkursie, poza prezentacją ich filmików na antenie, czekają także nagrody dodatkowe. Konkurs trwa do 30 czerwca 2011.


Wirtualna gra przeznaczona jest dla odbiorców powyżej osiemnastego roku życia. Za reżyserię filmików odpowiedzialny jest Xavier Gens, twórca takich filmów jak „Hitman”, czy „The Divide”. Gra została przygotowana przez agencję BETC we Francji.