×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 67.

Wydrukuj tę stronę
wtorek, 24 maj 2011 14:13

Załatw kumpla z 13TH STREET Universal!

Zalatwkumpla.pl to nowa gra interaktywna dostępna dla każdego! Intryga, sensacja, przestępcy i detektywi, napięcie sięgające zenitu – czyli wszystko to, czym charakteryzuje się oferta kanału 13TH STREET Universal, teraz można znaleźć także pod adresem www.zalatwkumpla.pl

Uruchomienie gry internetowej www.zalatwkumpla.pl to część wizerunkowej kampanii kanału 13TH STREET Universal, witryna jest wspierana emisją spotów prezentowanych na kanałach 13TH STREET Universal i Universal Channel, banerami na stronach www.13thstreet.pl, www.universalchannel.pl i www.scifiuniversal.pl oraz reklamami na facebooku. Po wejściu na stronę każdy może zostać bohaterem sensacyjnego filmu rodem z kanału 13TH STREET Universal - wystarczy jedynie dobrej jakości zdjęcie. Posiadając zdjęcia znajomych oraz prawo do ich wykorzystania możemy także „załatwić” naszych przyjaciół. Załatw kumpla.pl to znakomita zabawa z dreszczykiem emocji.

Zasada działania aplikacji jest niezwykle prosta, cała zabawa polega na przeprowadzeniu wirtualnego śledztwa w sprawie własnego porwania. Możemy także porywać naszych znajomych. Po wejściu na stronę www.zalatwkumpla.pl należy wybrać jeden z trzech wirtualnych gangów porywaczy, a następnie załadować zdjęcie osoby, którą chcemy porwać. Po wypełnieniu formularza znajomy otrzymuje link. Po jego aktywacji może obejrzeć początek sensacyjnego filmu z własnym udziałem! Na filmie obserwujemy jak doszło do porwania, o którym informacja obiega kanały informacyjne na całym świecie! Zaraz potem można przystąpić do śledztwa, na które przewidziane są jedynie trzy minuty. Przyszłość gracza zależy od tego, czy trafnie wytypuje w ciągu przewidzianego czasu miejsce, w którym jest przetrzymywany. Jesli gracz nie uwolni siebie w ciągu 3 minut ginie. W tej grze są tylko 3 minuty na życie albo śmierć.

Warto porywać swoich znajomych! Udział w zabawie to zarazem udział w konkursie – wśród tych którzy „załatwią” najwięcej kumpli wybrana zostanie czołowa osiemnastka. Filmy z udziałem zwyciezców będą prezentowane na kanale 13TH STREET Universal już na jesieni.

Wirtualna gra przeznaczona jest dla odbiorców powyżej osiemnastego roku życia. Za reżyserię filmików odpowiedzialny jest Xavier Gens, twórca takich filmów jak „Hitman”, czy „The Divide”. Gra została przygotowana przez agencję BETC we Francji.