wtorek, 14 marzec 2017 13:46

Minecraft i jojo - przyjemne gry dla każdego

Czy jest tu ktoś, kto nie słyszał o grach Minecraft? Na pewno znalazłoby się wiele takich osób, a szczególnie wśród tych, które ogólnie nie grają w gry komputerowe. Takie osoby powinny tym bardziej przekonać się czym są gry typu Minecraft.


Minecraft to lekkie, ale bardzo wciągające gry, z nietuzinkową grafiką pixelową. Mają proste zasady, ale wbrew pozorom wcale nie są nudne. Mogą w nie grać wszyscy, praktycznie bez względu na wiek. Minecraft to gry służące głównie zabawie. Nie znajdziemy w nich bardzo trudnych wyzwań, nad którym trzeba siedzieć godzinami. To raczej gry, które mają pomóc nam się zrelaksować, zarówno po ciężkim dniu pracy fizycznej, jak i umysłowej. Granie w tego typu gry można porównać do oglądania seriali, jeżeli chodzi o lekkość rozrywki. I właśnie dlatego Minecraft ma tak wielu zwolenników.

 

Ogromna ilość gier tworzonych przez zwykłych graczy

Minecraft jest popularny na całym świecie od dłuższego czasu, dlatego osoby dopiero poznające ten świat mają tak duży wybór gier, że zazwyczaj jest im ciężko wyłonić tylko jedną z nich. Na szczęście to kolejna zaleta tego typu gierek. Dzięki temu można grać w nie miesiącami, a nawet latami.

Jak można opisać gry Minecraft? To przede wszystkim fascynujący świat wyglądający jak z klocków Lego, w którym znajdują się piękne kolory, ciekawe tereny i proste zasady gry. W Minecraft można zacząć grać praktycznie od razu, bez czytania wielostronicowej instrukcji. Dostęp do większości funkcji w grze jest bardzo intuicyjny. Jednak największą wartością gry jest to, że można wpływać na jej kształt, budując własne budowle oraz zapraszając do gry inne osoby. Minecraft ma duże możliwości technologiczne oraz może poszczycić się ogromną ilością fanów, dzięki czemu sama gra, jak również jej tworzenie staje się jeszcze bardziej fascynujące. Ponadto osoby odwiedzające grę danego twórcy mają możliwość wyrażenia swojej opinii, co na pewno mobilizuje wiele osób do tworzenia nowszych, idealniejszych projektów.

Niebanalną rozrywką jest także gra w jojo. Zobacz, jak grać w jojo, czyli triki jojo dla początkujących

© 2013-2020 by SN2.EU