czwartek, 28 styczeń 2016 17:09

Najlepsi pokerzyści online

Poker w odpowiednio zaaranżowanym kasynie jest z pewnością rzeczą piękną i potrafi stworzyć niesamowitą atmosferę. Nie należy jednak zapominać o pokerzystach, który wygrywają fortuny za pomocą sieci, gdzie znajdują się najlepsze kasyna internetowe. Jeden z portali pokerowych śledzących graczy online opublikował zestawienie najlepszych polskich graczy turniejowych. Siła polskiego pokera jest niesamowita, o czym sami możecie się przekonać czytając poniższe dane.

            Dane zostały zebrane przez PockerFives, który posiada największą bazę turniejów online, jaką można spotkać w Internecie. Oficjalnie jest na nim zarejestrowanych aż 800 graczy z naszego kraju, wśród których są oczywiście ci najlepsi. Nasz kraj zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli, która została stworzona w oparciu o liczbę punktów zebranych przez dwudziestu najlepszych pokerzystów. PockerFives bardzo zachwala nasz kraj i twierdzi, że Polska jest jednym z najczęściej śledzonych państw na ich portalu.

            Na pierwszym miejscu znalazł się „Pyszalek”, który ma na swoim koncie wiele sukcesów zarówno online, jak i również podczas turniejów na żywo. W swojej internetowej karierze wygrał ponad 3 miliony złotych. Zaraz za nim plasuje się niejako „dadowiec”, który w zeszłym roku nosił zaszczytny tytuł szóstego gracza online na całym świecie. Niewiele dalej mamy gracza o pseudonimie „Raaadzio91”, a zaraz za nim jest „dulek”. Piąte miejsce zajmuje „TranquilMind”, który wielokrotnie wygrywał w bardzo ważnych turniejach i jest obecnie w najlepszej formie swojej dotychczasowej kariery.

            Tak wygląda pierwsza piątka, a jest to dopiero przedsmak tego, co dzieje się w polskim pokerze. Jesteśmy dumni z tego, że posiadamy tak wspaniałych ekspertów od pokera, którzy są z powodzeniem zauważani przez zagraniczne media. Oczywiście te wyróżnienia nie są bezpodstawne, gdyż wszyscy wspomniani gracze zapracowali na swój sukces żmudnym treningiem oraz odpowiednią mobilizacją – oby tak dalej! Polskie kasyno internetowe również można spotkać w wielu miejscach Internetu, więc wszystkich zainteresowanych taką formą rozrywki serdecznie zapraszam do gry.

Wyświetlony 4489 razy
© 2013-2019 by SN2.EU