poniedziałek, 09 listopad 2015 09:35

Call of Duty: Black Ops III już dostępne na całym świecie

Call of Duty ®: Black Ops III Call of Duty ®: Black Ops III

Czas oczekiwania dobiegł końca. Black Ops wraca wraz z Call of Duty ®: Black Ops III, „najbardziej wyczekiwaną wieloplatformową grą sezonu” według firmy Nielsen i zarazem najnowszą odsłoną bijącej rekordy popularności sagi wydawanej przez Activision i produkowanej przez Treyarch.

Produkt jest już dostępny w wersji cyfrowej, a także w sklepach detalicznych na całym świecie. Akcja gry Call of Duty: Black Ops III, wydanej przez Activision Publishing, Inc., spółkę zależną należącą w całości do Activision Blizzard, Inc. [Nasdaq: ATVI], rozgrywa się w przyszłości, w której granice między ludźmi a maszynami zostają zatarte. Dzięki temu gracze zyskują potężne umiejętności i całkiem nowy system płynnych ruchów wykorzystujących pęd, który kompletnie odmienia rozgrywkę.

„Wraz z Black Ops III, chcieliśmy stworzyć Call of Duty, jakiego jeszcze nie było, odsłonę, która wniesie wiele innowacji do każdego z trybów gry, a także zaskoczy graczy swoimi rozwiązaniami, jednocześnie pozostając wierna stylowi zapewniającemu niesamowite wrażenia, znanemu z największych hitów, co stanowi znak rozpoznawczy serii” – powiedział Eric Hirshberg, dyrektor generalny Activision Publishing, Inc. „Gra jest niesamowicie wciągająca, rozbudowana oraz posiada szereg odlotowych rozwiązań fabularnych, które sprawiają, że nie możemy być z niej bardziej dumni. Jesteśmy przekonani, że fani ją pokochają”.

Tytuł ten stanowi dowód możliwości, jakimi dysponowało Activision w ciągu trzech lat prac nad Call of Duty. Studio deweloperskie Treyarch wprowadziło szereg innowacji we wszystkich trybach rozgrywki. Najnowsza część ma najbogatszą zawartość w historii serii – obejmuje ona funkcje nowej generacji takie jak gra sieciowa we wszystkich trybach, obszerną fabułę, której rozwój zależy od wyborów gracza, pakiet elementów do personalizacji, pełne przystosowanie do e-sportu, dodatkowe gry i nie tylko.

„Praca nad Black Ops III była dla nas ogromną przyjemnością” – powiedział Mark Lamia, szef studia Treyarch. „Jestem niezwykle dumny z naszego zespołu. Jego członkowie zawsze starali się robić jak najlepszy użytek ze swoich umiejętności, kreatywności i technologii, tworząc grę przeznaczoną na platformy nowej generacji”.

Call of Duty: Black Ops III przenosi graczy w przyszłość, w której światem rządzą nowoczesne technologie, a połączenie biotechnologii z cybernetycznymi ulepszeniami dało początek nowej rasie żołnierza Black Ops. W 2065 r. wyposażony w arsenał ultranowoczesnej broni i potężnych zdolności biotechnicznych bohater walczy z różnorodnymi przeciwnikami, do których należą zarówno ludzie, jak i maszyny, odkrywając kolejne elementy emocjonującej fabuły dostępnej w trybie jednoosobowym i wieloosobowym trybie współpracy dla maksymalnie czterech graczy. Scenarzyści Treyarch dawali z siebie wszystko, tworząc pokręconą i mroczną wersję przyszłości, inspirowaną odkryciami i zdobyczami współczesnej nauki.

„Premiera Call of Duty: Black Ops III to początek nowej ery dla PlayStation®. Ogromne zainteresowanie betą trybu wieloosobowego kilka miesięcy temu dowiodło, że fani nie mogą się już doczekać kolejnej części” – powiedział Adam Boyes, zastępca dyrektora ds. relacji między wydawcą a deweloperem, Sony Computer Entertainment America. „To gra, na której zależy naszym fanom. Jesteśmy dumni, mogąc powitać Call of Duty na PlayStation®4”.

Call of Duty: Black Ops III wprowadza graczy w świat niekończącej się akcji trybu wieloosobowego Call of Duty nowej generacji za sprawą nowego systemu płynnych ruchów wykorzystujących pęd. Bezkompromisowe podejście twórców ze studia Treyarch w zakresie systemu poruszania się i walki zapewni graczom w trybie wieloosobowym niezwykłe emocje i zawrotne tempo akcji. Fani mogą liczyć na wyjątkową płynność ruchu zarówno w poziomie, jak i w pionie.

W trybie wieloosobowym wprowadzono również nowy system specjalistów. Za jego pośrednictwem gracze wybierają jednego z dziewięciu elitarnych żołnierzy Black Ops, z których każdy ma inny wygląd, charakter i głos, a także wielokrotnie wypróbowane umiejętności i broń. To rozwiązanie zupełnie zmienia sposób prowadzenia walk. Każdy ze specjalistów posiada pełny zestaw elementów personalizujących do odblokowania, co w niespotykanym stopniu zwiększa złożoność systemu rozwoju postaci.

Kolejną innowacją jest system „Rusznikarz”, który pozwala graczom tworzyć broń w sposób odpowiadający ich stylowi rozgrywki. Na platformach PlayStation 4 i Xbox One oraz na komputerach dostępny jest warsztat malarski broni zawierający narzędzia, dzięki którym gracze mogą wyrażać swój indywidualizm tworząc unikatowe wzory. Warsztat malarski broni to jeszcze bardziej udoskonalona i rozwinięta wersja uwielbianego przez fanów edytora emblematów. Umożliwia on zaprojektowanie wyglądu trzech stron każdej broni – na każdą z nich składają się 64 warstwy. Jest to najbardziej rozbudowane z istniejących narzędzi do personalizacji, które pozwala graczom wykazać się kreatywnością dzięki możliwości tworzenia wzorów maskujących oraz dodawania nakładek i celowników.

Nowe mapy, nagrody, broń, znany z poprzednich części system tworzenia klas, całkiem nowy system specjalistów, popularne tryby „Uplink” i „Hardpoint”, nowe tryby takie jak „Safeguard”, funkcje nowej generacji takie jak warsztat malarski broni czy system „Rusznikarz”, szereg opcji związanych z e-sportem, w tym powracający tryb kino, a także nowy system zdobywania łupów na czarnym rynku sprawiają, że Black Ops III to wyjątkowo atrakcyjny tytuł dla fanów gier wieloosobowych. „Rusznikarz”, warsztat malarski broni, funkcje związane z e-sportem oraz czarny rynek są dostępne tylko na platformach PlayStation 4 i Xbox One oraz na komputerach.

Dodatkowo w Call of Duty: Black Ops III gracze będą mieli możliwość odwiedzić przerażający świat inspirowany kinem noir lat 40. w kolejnym rozdziale sagi o zombie, pt. Shadows of Evil. Jego akcja rozgrywa się w ciemnych zaułkach Morg City, a bohaterami jest czworo doświadczonych przez życie ludzi – magik, femme fatale, gliniarz oraz pięściarz. Każde z nich budzi się w upiornym świecie opanowanym przez hordy nieumarłych. Będą zmuszeni sprawdzić swoją fizyczną i psychiczną wytrzymałość, walcząc z nieładem w głowie i brakiem wspomnień w nadziei, że zdołają poskładać w całość strzępy wydarzeń, które sprowadziły ich do tej pokręconej rzeczywistości, z pomocą tajemniczego Shadowman’a. Głosu w tej odsłonie użyczyli Jeff Goldblum (Park Jurajski, Dzień niepodległości), Heather Graham (Kac Vegas I-III, Californication), Neil McDonough (Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie, Kompania braci), Ron Perlman (Synowie Anarchii, Hellboy) i Robert Picardo (Star Trek: Voyager, Gwiezdne wrota). Po raz pierwszy w historii Call of Duty system rozwoju postaci pozwala graczom awansować i udoskonalać broń. Ten wciągający i naładowany akcją survivalowy tryb współpracy to najbardziej rozbudowany tryb z udziałem zombie w dziejach serii Call of Duty.

Jak powszechnie wiadomo, żadna gra z serii Black Ops nie byłaby kompletna bez niespodzianek dla fanów. Gracze, którzy ukończą kampanię Call of Duty: Black Ops III, zyskają dostęp do słynnego trybu „Nightmares” i będą mieli szansę rozegrać kampanię w całkiem nowy sposób – walcząc z zombie! Ponadto gracze, którzy zbadają „Safe House”, mogą zyskać dostęp do ukrytej mapy „Dead Ops Arcade”, która z pewnością zachwyci fanów złotej ery gier wideo. Ta dodatkowa zawartość zapewni fanom jeszcze więcej zabawy niż dotąd, stanowiąc doskonałe uzupełnienie najbardziej rozbudowanej gry w historii Call of Duty. Tryb kampanii „Nightmares”, „Safe House” i mapa „Dead Ops Arcade” są dostępne tylko na PlayStation 4, Xbox One i komputery PC.

Od dzisiaj na systemie rozrywki PlayStation®4, uniwersalnej konsoli Xbox One firmy Microsoft i komputerach PC dostępna jest również przepustka sezonowa Call of Duty: Black Ops III dająca dostęp do pełnego sezonu pakietów map do Call of Duty: Black Ops III, które będą sprzedawane w 2016 r. ze zniżką. Pakiety map będą dostępne najpierw na systemie rozrywki PlayStation®4. Ceny i daty premiery mogą się różnić w zależności od platformy.

Fani, którzy zamówili Call of Duty: Black Ops III w przedsprzedaży w sieci Empik, otrzymają natychmiastowy dostęp do Nuk3town. Na tej zaprojektowanej od nowa wersji lubianej mapy trybu wieloosobowego będzie można wykorzystać bazujący na pędzie system łańcucha ruchów. To, w połączeniu z dynamiczną akcją na krótkich dystansach, sprawi, że gra na Nuketown stanowić będzie kwintesencję rozgrywki
w Call of Duty. Wszyscy gracze, którzy zamówili grę u oficjalnych dystrybutorów, otrzymają kod do pobrania mapy Nuk3town, który znajdzie się w każdym pudełku premierowym Call of Duty: Black Ops III w wydaniu na system PlayStation®4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Dostępna jest już także mapa The Giant, odświeżona wersja Der Riese, jednej z najbardziej lubianych map Call of Duty Zombies, na której gracze ujrzą ponownie czterech głównych przeciwników Zombie – Tanka Dempseya, Nikolaia Belinskiego, Takeo Masakiego oraz Edwarda Richtofena. Mapa The Giant dostępna jest w wydaniu na system PlayStation®4, Xbox One i komputery osobiste jako zawartość dodatkowa przy zakupie edycji Digital Deluxe Edition, Hardened Edition, Juggernog Edition, oraz przepustki sezonowej Call of Duty: Black Ops III.

Dziś światło dzienne ujrzy także edycja PS4™ Call of Duty: Black Ops III, która pozwoli graczom przenieść świat Black Ops III do ich własnych pokojów za sprawą unikatowego wyglądu PlayStation®4 i bezprzewodowego kontrolera DUALSHOCK®4. System PS4™ w tej edycji posiada dysk twardy o pojemności 1 TB. Do edycji PS4™ Call of Duty: Black Ops III dołączona jest także dodatkowa mapa do gry wieloosobowej Nuk3town.

Gra w trybie wieloosobowym Black Ops III firmy Treyarch, flagowego tytułu nowej Ligi Światowej Call of Duty Activision, pozwoli na głębsze zaangażowanie sięw rozgrywkę z wysokiej klasy profesjonalnymi graczami. Zachęca jednocześnie pozostałych do podjęcia wyzwania i poczucia emocji rywalizacji na różnych stopniach zaawansowania. Fani grający w Lidze Światowej Call of Duty będą walczyć w przyszłorocznym sezonie e-sportu o nagrody o łącznej wartości 3 milionów dolarów.

Call of Duty ®: Black Ops III

Call of Duty ®: Black Ops III

Call of Duty ®: Black Ops III

Gra Call of Duty: Black Ops III, wydawana przez Treyarch, dostępna jest na system PlayStation®4, wszechstronny system rozrywki Xbox One oraz komputery osobiste. Wersja gry na starsze sprzęty, rozwijana przez Beenox i Mercenary Technology, dostępna jest także na komputerowy system rozrywki PlayStation®3 oraz system gier wideo i rozrywki Xbox 360 firmy Microsoft. Wersje gry Call of Duty: Black Ops III na system PlayStation®3 oraz Xbox 360 pozbawione są trybu kooperacji i kampanii dla pojedynczego gracza i nie zawierają wszystkich funkcji obecnych w wydaniach na PlayStation®4 i Xbox One. Wrażenia z gry różnią się w zależności od platformy. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź callofduty.com/blackops3/features.

Aby śledzić najświeższe informacje o Black Ops III, sprawdź: www.callofduty.com, www.youtube.com/callofduty lub śledź @Treyarch i @CallofDuty na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku. Gra Call of Duty: Black Ops III otrzymała ocenę PEGI 18 (dla dorosłych) za obecność krwi i drastycznych scen, nawiązań do narkotyków, ostrej przemocy oraz wulgarnego języka.

Oficjalnym dystrybutorem gier Activision w Polsce jest CDP.pl. Zamówienia na grę składać można na stronie: http://bit.ly/CallOfDutyBOIII

© 2013-2020 by SN2.EU