poniedziałek, 17 wrzesień 2012 14:19

Pokaż światu swoją inteligencję dzięki Smart as...

Bystry Jak… to rewolucja w dziedzinie ćwiczenia umysłu – tylko na PlayStation®Vita (PS Vita) – dzięki której gracze mogą sprawdzić, jak są mądrzy. Zawsze uważałeś, że jesteś mądrzejszy niż Twoi znajomi, rodzina, a nawet Twój szef? Możesz to sprawdzić za sprawą Bystry Jak…, gry, za pomocą której przetestujesz swoją wiedzę w porównaniu z całym światem.

Bystry Jak… przy użyciu interfejsu dotykowego, kamer i rzeczywistości rozszerzonej, w które wyposażony jest system PS Vita, wystawi Twój umysł na próbę w 20 unikalnych, wciągających, dotykowych i interaktywnych łamigłówkach, by sprawdzić Twoje umiejętności arytmetyczne, logiczne, językowe oraz zmysł obserwacji. Wyniki zdobyte w poszczególnych dziedzinach posłużą do obliczenia Twojej całkowitej Mocy Umysłu. Im więcej grasz, tym większe masz szanse na pobicie rekordu i odblokowanie nowych łamigłówek.Gra Bystry Jak… jest stymulująca intelektualnie, a – co ważniejsze – pozwala na interakcję z innymi ludźmi.

Gdy grasz w Bystry Jak… poprzez WiFi lub 3G, możesz rywalizować ze znajomymi na Facebooku i dzielić się swoimi wynikami, by udowodnić, że jesteś największym mózgowcem z całej paczki. Uzyskaj dostęp do rankingów online, by sprawdzić, jak wypadasz na tle znajomych z PlayStation®Network, ludzi poznanych poprzez funkcję „near”, graczy z całego miasta, kraju, kontynentu i świata.
Korzystając z funkcji „near”, możesz zostawiać łamigłówki użytkownikom znajdującym się w pobliżu i odkrywać wyzwania udostępnione przez innych ludzi. Jeśli ktoś wykona Twoje wyzwanie, zostaniesz o tym powiadomiony i będziesz mógł ponownie rozegrać to wyzwanie, aby odzyskać pozycję lidera.

Możesz także podejmować wyzwania w różnych regionach poprzez tryb Street Smart oraz poprzez wykonywanie jak największej liczby wyzwań. Dzięki temu dowiedziesz, że jesteś mądrzejszy, zwiedziłeś kawał świata i prowadzisz bogate życie towarzyskie.

Wraz z upływem czasu będziesz w stanie sprawdzić, jak sobie radzisz w różnych kategoriach – dzięki społecznym możliwościom Bystry Jak… w końcu dowiemy się, kto jest mądrzejszy: Francuzi, Anglicy, Duńczycy czy Japończycy. Rozwiązane zostaną odwieczne konflikty trawiące ludzkość: czy dziewczyny są mądrzejsze od chłopców? czy blondynki są mądrzejsze od brunetek?

Na co czekasz? Dowiedz się, czy jesteś mądrzejszy od swojego przyjaciela, osoby siedzącej koło Ciebie w pociągu, a nawet swojego szefa!

© 2013-2020 by SN2.EU