poniedziałek, 01 czerwiec 2020 14:10

Belka ostrzegawcza LED. Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego sprzętu?

Belki ostrzegawcze Belki ostrzegawcze

Oświetlenie ostrzegawcze to specjalny rodzaj sygnalizacji, do korzystania z której uprawnione są konkretne jednostki, np. leśnictwo czy pomoc drogowa. Zastosowanie tego rodzaju światła jest regulowane przez przepisy polskiego prawa. Dowiedz się do czego służą belki ostrzegawcze LED i dla kogo zostały one stworzone.

Belki ostrzegawcze LED dla pomocy drogowej

Oświetlenie dla pojazdów pomocy drogowej powinno nie tylko precyzyjnie skupiać wiązkę światła, ale też wyróżniać się jakością i wytrzymałością. Jest to szczególnie istotne ponieważ niejednokrotnie pomoc drogowa musi pracować w bardzo ciężkich warunkach pogodowych: w nocy, w czasie deszczu, opadów śniegu czy intensywnych mgieł. Odpowiedni rodzaj światła zapewnia bezpieczeństwo zarówno drogowcom, jak i osobom poruszającym się w tym czasie po ulicach.

Dostawca komponentów dla przemysłu i motoryzacj

Dostawca komponentów dla przemysłu i motoryzacji | OE Industry

Marka OE Industry oferuje najwyższej jakości belki ostrzegawcze LED, które zostały zaprojektowane i wykonane właśnie z myślą o samochodach pomocy drogowej. Najwyższej klasy oświetlenie zostało wykonane w nowoczesnej technologii RFT. Ten typ lamp bazuje na chipach LED, które precyzyjnie skupiają wiązkę światła i przekazują ją w odpowiednie miejsce. Belki ostrzegawcze LED od OE Industry z linii Sunset One posiadają najcieńszy światłowód na rynku. Dodatkowo są bardzo lekkie. Nowoczesne rozwiązania zastosowane przy budowie tego systemu absorbują ciepło wytwarzane przez moduły LED i przekazują do aluminiowej podstawy, w którą został wyposażony produkt. Dzięki temu nie ma mowy o nadmiernym nagrzewaniu się, a barwa światła zawsze jest taka sama i zapewnia doskonałą widoczność, nawet w trudnych warunkach.

Belki ostrzegawcze LED od OE Industry zostały zamknięte w lekkiej plastikowej obudowie Lightbox, która z kolei zapewnia im większą trwałość. Belki są elastyczne i charakteryzują się niewielką wagą. Dodatkowo warto wspomnieć, że każdy moduł został zamontowany osobno co przekłada się zarówno na koszty produkcji, jak i użytkowania. Do tego, w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia mechanicznego, nie musisz wymieniać całej belki, wystarczy naprawić lub zamontować nowy pojedynczy element.

Belki ostrzegawcze LED i inne innowacyjne rozwiązania świetlne

Marka OE Industry zajmuje się produkcją różnego rodzaju odbłyśników oraz innych komponentów dla motoryzacji i przemysłu. Oferuje swoim klientom szereg gotowych rozwiązań, jednak jako przedsiębiorstwo nie zamyka się na potrzeby swoich klientów. Jeśli więc szukasz rozwiązania niedostępnego na rynku, sprawdź możliwości, jakie daje współpraca z OE Industry. Specjaliści marki zajmują się zarówno projektowaniem, jak i wykonawstwem spersonalizowanych i dopasowanych do potrzeb konsumentów lamp do pojazdów.

Znajdziesz nas pod adresem: Stefana Korbońskiego 6, 30-443 Kraków lub na naszej stronie: OEIndustry.com Źródło: Dostawca komponentów dla przemysłu i motoryzacji | OE Industry

Wyświetlony 57 razy
© 2013-2019 by SN2.EU