środa, 27 maj 2020 20:47

Filmy i seriale online za darmo - gdzie oglądać?

Filmy online Filmy online

Oglądanie filmów i seriali za pośrednictwem Internetu cieszy się niesłabnącą popularnością. Platform, na których można obejrzeć ulubione produkcje, nie brakuje. Korzystanie z większości z nich wiąże się jednak z wykupieniem abonamentu. Niektóre serwisy z wideo na życzenie udostępniają jednak wybrane tytuły wszystkim internautom, bez konieczności wnoszenia opłaty. Gdzie można oglądać filmy i seriale online za darmo?

 

Player.pl

Filmy i seriale online za darmo można obejrzeć na Player.pl (subasta.pl), trzeba jednak pamiętać, że bez abonamentu otrzymujemy dostęp do wybranych tytułów, nie do całej oferty. Bezpłatnie można obejrzeć wiele produkcji TVN, wśród nich jest „Na Wspólnej”, „Diagnoza”, „Druga szansa”, „39 i pół”, „Belle Epoque”, „Chyłka”, „Kod genetyczny”, „Motyw” czy „Zakochani po uszy”. Bezpłatna wersja Playera to dostęp do przeszło 1000 tytułów popularnych seriali, filmów i programów. Aby móc z niej skorzystać, wystarczy zalogować się na stronie, nie są wymagane żadne opłaty, chyba że zdecydujemy się na wykupienie jednego z pakietów.

Ipla.tv 

Ipla.tv to serwis należący do Cyfrowego Polsatu. Ze strony korzystać mogą zarówno osoby niezalogowane, jak i użytkownicy, którzy mają wykupione pakiety. W podstawowej, bezpłatnej wersji uzyskujemy przede wszystkim dostęp do produkcji Polsatu. Możemy więc oglądać za darmo takie seriale jak „Pierwsza miłość”, „Samo życie”, „Hotel 52”, „Pensjonat pod Różą”, „W rytmie serca”, „Miłość na zakręcie”, „Szpilki na Giewoncie” czy „Świat według Kiepskich”. Ipla umożliwia również obejrzenie kultowych polskich filmów, wśród których znajdziemy m.in. produkcje: „Kogel-Mogel”, „Brunet wieczorową porą”, „Lalka”, „Kingsajz”, „Nie ma różny bez ognia”, „Nóż w wodzie”, „Seksmisja”, „Poszukiwany, poszukiwana” czy „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”.

Vod.tvp.pl

Serwisem z wideo na życzenie może pochwalić się również Telewizja Polska. Na stronie dostępnych jest mnóstwo filmów i seriali, niektóre z nich można obejrzeć za darmo. Wśród nich wymienia się takie tytuły jak „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Elif”, „Howards End”, „Leśniczówka”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe” czy „Korona królów”. Oprócz tego, by zwiększyć dostęp do innych filmów i seriali, można korzystać ze strony w ramach abonamentu RTV za darmo. Jest też opcja dostępu cyklicznego z okresem próbnym (bezpłatnie przez 14 dni) i dostęp 30-dniowy za 9,99 zł.

Studio Filmowe „Tor”

Studio Filmowe „Tor” to polska wytwórnia filmowa, która powstała jeszcze w 1967 roku. Zrealizowała ona wiele kultowych produkcji, które można obejrzeć dziś w Internecie za darmo. W 2013 roku podpisano umowę z Google, zgodnie z którą wybrane filmy są dostępne w serwisie YouTube, niektóre z nich są po rekonstrukcji cyfrowej. Wśród tych produkcji są m.in.: „Blizna”, „Barwy ochronne”, „Rejs”, „Boisko dla bezdomnych”, „300 mil do nieba”, „Kolejność uczuć”, „Krótki film o miłości”, „Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową” czy „Podwójne życie Weroniki”.

© 2013-2020 by SN2.EU