wtorek, 27 luty 2018 08:22

Doładowanie PlayStation Plus taniej – gdzie można je kupić?

Żeby grać w trybie wieloosobowym na konsoli PlayStation wraz z innymi osobami on-line, musisz mieć wykupiony abonament PlayStation Plus. Za cały rok grania zapłacimy 240 złotych, ale są sposoby na to, żeby zapłacić jeszcze mniej.

 

Jeśli kupujemy konsolę PlayStation, mamy opcję dokupienia do niej subskrypcji Plus. Nie jest ona obowiązkowa, ale dzięki niej możemy bawić się jeszcze lepiej wraz ze znajomymi. Abonament PS Plus pozwala nam na granie on-line w trybie wieloosobowym z naszymi przyjaciółmi i innymi osobami z całego świata. Jednak wykupienie subskrypcji daje nie tylko dostęp do sieciowego trybu wieloosobowego.

Oprócz tego mamy też dodatkowe korzyści, na przykład dwie darmowe gry co miesiąc, z których możemy korzystać tak długo, jak długo mamy wykupiony abonament, a także dostajemy różne rabaty na gry w oficjalnym sklepie PS.

Za abonament PlayStation Plus zapłacimy:

  • 1 miesiąc członkostwa – 33 złote
  • 3 miesiące członkostwa – 100 złotych
  • 12 miesięcy członkostwa – 240 złotych

Jak widać, najbardziej opłaca się doładowanie PlayStation Plus na 12 miesięcy, ponieważ wtedy możemy uzyskać najniższą sumę na jeden miesiąc, czyli tylko 20 złotych w porównaniu z 33 złotymi, które płacimy w innych opcjach.

Są jednak sposoby na to, aby kupić doładowanie jeszcze taniej niż w oficjalnym sklepie PlayStation. Warto przede wszystkim sprawdzić różne serwisy internetowe, które sprzedają doładowania – dzięki nim mamy dostęp do kodów od ręki i możemy korzystać z różnych rabatów i promocji. Gdy trafimy na dobrą okazję, doładowanie PlayStation Plus możemy zakupić nawet około 20% taniej!

Promocje na doładowania to najlepszy sposób na to, aby kupować je taniej niż w oficjalnym sklepie PlayStation. Nie musimy również obawiać się o kwestie bezpieczeństwa – oczywiście, musimy wybrać taki sklep, który będzie mógł zapewnić nam bezpieczną transakcję, czyli najlepiej przed dokonaniem zakupu sprawdzić opinie na jego temat w internecie.

Podsumowując, jeśli chcesz kupić doładowanie PlayStation Plus jeszcze taniej, możesz zrobić to on-line – nie musisz płacić kartą, ponieważ wystarczy szybki przelew on-line!

© 2013-2020 by SN2.EU