czwartek, 09 lipiec 2015 13:25

Sprzęt Bang&Olufsen w Komputronik

Komputronik, największa w Polsce sieć sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, wprowadza do swojej oferty sprzęt audio marki Bang&Olufsen. Klienci będą mogli nabyć produkty z Serii BeoPlay, czyli urządzenia mobilne. Komputronik, poza salonami firmowymi Bang&Olufsen, jest jedną z pierwszych sieci w Polsce, gdzie można nabyć wybrane produkty tej marki.

Początkowo trafią one do sklepu internetowego, w planach jest jednak umieszczenie ich w ekspozycji sklepów stacjonarnych, najpierw warszawskiego i poznańskiego Megastore’u, a później także w innych salonach.

Bang&Olufsen to producent wysokiej jakości sprzętu audio-video dla osób z poczuciem dobrego stylu oraz dbających o najwyższą jakość. W ofercie B&O są m.in. radioodbiorniki, głośniki, telewizory, telefony i systemy car audio. Produkty tej marki to połączenie funkcjonalności, najwyższej jakości wykonania, wygody obsługi oraz ciekawego designu.

Stale poszerzamy nasz asortyment. Dotyczy to zarówno produktów z szeroko pojętego IT, jak i AGD oraz RTV. Dbamy również o miłośników muzyki, wprowadzając do oferty kolejne propozycje sprzętu audio. Z początkiem kwietnia nawiązaliśmy współpracę z marką BOSE, teraz przyszła pora na dobrze znaną melomanom duńską markę Bang&Olufsen – komentuje Michał Dadura, Product Manager w Komputronik SA.

W e-sklepie Komputronik dostępna jest oferta produktów z Serii BeoPlay czyli lifestylowych. Wśród nich pojawią się głośniki przenośne działające na Bluetooth, takie jak BeoPlay A2, wyposażony w przełomową technologię dźwięku wielokierunkowego True360, dzięki której dźwięk rozchodzi się we wszystkie strony czy elegancki Beolit 15, który dzięki dużej mocy będzie nieoceniony podczas domowych imprez. Fanów designu z pewnością zainteresuje głośnik WiFi BeoPlay A9 o niestandardowym, okrągłym kształcie. Zastosowany w nim jednopunktowy system muzyczny oferuje doskonały dźwięk, który jest w stanie wypełnić nawet najbardziej przestronne pomieszczenie.

W ofercie Komputronik znalazły się także słuchawki, które przeniosą nas w świat w muzyki i dodatkowo będą stanowić ciekawy dodatek naszej stylizacji. Dostępne są modele nauszne BeoPlay H6, H2 oraz douszne BeoPlay H3, a także słuchawki EarSet 3i wyposażone w wiele użytecznych funkcji. W Komputronik będzie można kupić także stylowe słuchawki Form2i, których design doceniło nawet nowojorskie Museum of Modern Art, umieszczając je w 1992 w stałej ekspozycji.

© 2013-2020 by SN2.EU