×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 67.

Wydrukuj tę stronę
środa, 20 listopad 2013 16:09

Logitech PowerShell Controller – nowa jakość gier mobilnych


Nowy kontroler do gier zamieni Twoje urządzenie mobilne w konsolę do gier i przedłuży żywotność baterii w urządzeniu.Logitech, lider w produkcji gamingowych urządzeń peryferyjnych, zaprezentował Logitech® PowerShell™ Controller + Battery – kontroler do gier w typie konsoli, który wydłuża czas gry na iPhone 5s, iPhone 5 i iPod touch 5 generacji z systemem iOS7. 

Używanie nowej konsoli do gier mobilnych jest niezwykle proste. Wystarczy podpiąć kompatybilnego iPhona lub iPoda do obudowy, tak samo jak w przypadku standardowych pokrowców na te urządzenia. Logitech PowerShell Controller + Battery dostarcza identycznych doznań jak podczas rywalizacji na konsolach, zachowując tak dobrze znane graczom elementy: d-pad, triggery i przyciski kontrolne.W rezultacie, użytkownik do gry może wykorzystywać pełny ekran, co gwarantuje jeszcze bardziej wciągające przeżycia, a wygodny kształt kontrolera pozwala na dłuższą i wygodniejszą rozgrywkę. Przenośny kontroler do gier od Logitech pozostaje przy tym wystarczająco kompaktowy, by zmieścić go w kieszeni lub niewielkiej torbie, a to sprawia, że grać można zawsze i wszędzie!

Zaprojektowaliśmy ten pierwszy i jedyny w swoim rodzaju mobilny kontroler do gier, by umożliwić wszystkim użytkownikom system iOS 7 przeżycie niezwykłych, nowych doświadczeń. Ponieważ używanie telefonów do gier staje się coraz bardziej popularne, nasze badania wskazują, że ponad 87% użytkowników urządzeń iPhone i iPod touch wykorzystuje je właśnie w tym celu, uznaliśmy, że przyszedł czas, by wprowadzić związane z tym doświadczenia na zupełnie nowy, wyższy poziom. — mówi Ehtisham Rabbani, general manager of gaming business firmy Logitech.

Po podłączeniu iPhona lub iPoda touch do kontrolera, użytkownik zachowuje dostęp do przycisku on/off, regulacji głośności, aparatu, głośników, wejścia do kabla od słuchawek i ładowania. Bateria kontrolera o parametrach 1500 mAh zwiększa żywotność tej w iPhonie 5s, iPhonie 5 lub iPodzie touch 5 generacji. Dodatkowo, oba urządzenia można ładować bez potrzeby ich rozłączania.

Kontroler jest kompatybilny z długą i ciągle rozrastającą się listą popularnych gier dostępnych w systemie iOS 7, w tym mi.in.: Bastion, Fast & Furious 6: The Game, MetalStorm Aces, Galaxy On Fire 2™ HD, oraz Nitro™, a także wiele innych dostępnych w Apple App store.

Dostępność:
Logitech PowerShell Controller + Battery jest dostępny już dziś w cenie 439,99 pln na stronie Apple Online Store.

Szersza sprzedaż produktu na całym świecie planowana jest na grudzień 2013.

Więcej informacji na temat urządzenia dostępnych jest na stronie gaming.logitech.com oraz na blogu.