środa, 02 październik 2013 20:31

Labemo – najnowsza drukarka etykiet od Casio

Firma Casio coraz mocniej opanowuje segment biurowy. Po kalkulatorach skierowanych do biznesu przyszła kolej na drukarki etykiet.Labemo pozwala w prosty i łatwy sposób wydrukować na specjalnych taśmach etykiety do oznaczania dokumentów, czy przedmiotów. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, taśmy te można przyklejać i odklejać, nawet na gęsto zadrukowanych dokumentach, bez uszkadzania ich treści.

 

Specjalna struktura taśm umożliwia oznaczanie nawet wyjątkowo ważnych dokumentów, bez obaw o ich uszkodzenie. Dzięki różnym kolorom i rozmiarom etykiet, można różnicować komentarze według ważności, czy ich autora.Labemo idealnie sprawdzi się przy wszystkich rodzajach dokumentów, pozwalając w czytelny i prosty sposób nanieść komentarze, notatki, propozycje zmian. Zastosowanie znajdzie chociażby w dokumentach księgowych, gdzie w łatwy sposób można będzie umieścić komentarze księgowości, propozycje księgowań, opis przepływu dokumentu, poziomy analityczne. 

Etykiet można także użyć do oznaczania segregatorów, teczek, wpisów do kalendarza, jak również w użytku prywatnym do opisania przedmiotów w domu, szkole czy przedszkolu, a nawet w szpitalu.

Dodatkowym atutem drukarek Casio są wysoka jakość taśm i druku, które nadadzą notatkom bardzo profesjonalny i estetyczny wygląd.

 

Parametry techniczne:

Drukarka:

Sposób drukowania: 96 punktowy, termiczny

Max. wysokość linii: 12mm

Max. liczba linii: 3

Prędkość drukowania: 10 mm/sekundę

Rozdzielczość: 200 dpi 

Wymiary (wys. x szer. x dł.): 118 x 61 x 68 mm

Waga: 235 g

Zasilacz (w zestawie)

Interfejs: USB

 

W zestawie:

MEP-U10

Przykładowa taśma (18mm biała)

Zasilacz

Kabel USB

Instrukcja obsługi (wersja papierowa)

Płyta CD: instrukcja w wersji PDF, oprogramowanie umożliwiające połączenie z komputerem (7 wersji językowych: polski, angielski, hiszpański, włoski, niemiecki, szwedzki i duński)

 

Dostępne taśmy:

XA-9WE1   (biała, 9mm )

XA-12WE1 (biała, 12mm)

XA-18WE1 (biała, 18mm)

Długość 5m 

 

XA-9PK1   (różowa, 9mm )

XA-12PK1 (różowa, 12mm) 

XA-18PK1 (różowa, 18mm)

Długość 5m  

 

XA-9YW1   (żółta, 9mm )

XA-12YW1 (żółta, 12mm)

XA-18YW1 (żółta, 18mm)

Długość 5m

 
© 2013-2020 by SN2.EU