środa, 10 lipiec 2013 18:21

FRITZ!Powerline – rozbudowa sieci dla graczy

Lubisz grać w swoim pokoju, na balkonie lub w innym sympatycznym miejscu, gdzie bynajmniej nie rezyduje Twój router? Gdy liczą się milisekundy i choćby chwilowa przerwa w dostępie do Internetu może spowodować przegraną, nie warto zdawać się na WiFi. Stabilne i szybkie połączenie zapewni natomiast FRITZ!Powerline, urządzenie, które rozszerza sieć komputerową
poprzez istniejące przewody linii elektrycznej, przy wykorzystaniu zwykłych gniazdek elektrycznych.

Szybki przesył danych z wykorzystaniem istniejących przewodów linii elektrycznej
Dzięki FRITZ!Powerline, bez konieczności kładzenia kabli, urządzenia udostępniane w sieci mogą być połączone z routerem mimo dużych odległości – nawet do 500 metrów. Wysoka prędkość przesyłu danych – do 500 Mbit/s – oraz stabilność połączenia sprawiają, że FRITZ!Powerline 500E jest idealnym rozwiązaniem dla graczy online, a także dla wszystkich usług sieciowych intensywnie wykorzystujących łącza szerokopasmowe, takich jak przesyłanie wideo HD czy muzyki.

Łatwość obsługi i bezpieczeństwo
FRITZ!Powerline jest prosty w instalacji i obsłudze – wystarczy włożyć adaptery powerline do gniazdka elektrycznego, połączyć je z komputerami PC lub innymi urządzeniami sieciowymi i gotowe! FRITZ!Powerline posiada domyślnie aktywowane szyfrowanie połączeń  w systemie AES z 128 bitowym kluczem, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo przesyłanych danych.

FRITZ!Powerline jest dostępny jako zestaw dwóch adapterów. Adaptery powerline produkowane przez innych producentów mogą być również zintegrowane z siecią za naciśnięciem przycisku – niezależnie od tego, czy są  dostosowane do przesyłu o prędkości 200 czy też 500 Mbit/s. Specjalny graficzny interfejs użytkownika FRITZ!Powerline daje pogląd na całą sieć Powerline, oferując jednocześnie inne przydatne funkcje, takie jak dezaktywacja kontrolek LED, zarządzanie nazwami poszczególnych adapterów Powerline, tryb oszczędzania energii (green mode) oraz firmowe aktualizacje. FRITZ!Powerline jest energooszczędny – adaptery zużywają 3-4 Waty w czasie działania i mniej niż 1 Wat w trybie uśpienia.

Sugerowana cena detaliczna zestawu dwóch adapterów FRITZ!Powerline 500E – 349 zł.
Urządzenie objęte 2-letnią gwarancją producenta.
Więcej informacji o rodzinie urządzeń FRITZ!: http://www.fritzbox.eu/pl
© 2013-2020 by SN2.EU