środa, 16 styczeń 2013 17:05

Miniaturowy tuner TV firmy iD4Mobile – wygodne odtwarzanie telewizji na urządzeniach z Androidem

Produkująca akcesoria mobilne firma iD4Mobile, prezentuje miniaturowy tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. iD-AndroidTV jest kompatybilny ze smartfonami i tabletami z zainstalowanym systemem Android.
Dedykowane oprogramowanie iDTV, dzięki któremu możliwy jest odbiór sygnału cyfrowego, można pobrać bezpłatnie w serwisie Google Play. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji następuje automatyczna konfiguracja, skanowanie oraz zapisywanie kanałów.

Aplikacja iDTV wyświetla również informacje na temat bieżącego i następnego programu oraz pozwala na wybór opcjonalnych ścieżek dźwiękowych. Dodatkowo wyposażona jest w funkcję Timeshift, dzięki której widz może pauzować lub cofać nadawane programy i tym samym pozwolić sobie na przerwę podczas oglądania.

Produkt nie wymaga połączenia z internetem, a jedynie podpięcia jednej z dwóch znajdujących się w zestawie anten. Mała antena teleskopowa wpinana jest bezpośrednio do tunera, a druga – magnetyczna – posiada metrowy kabel zakończony standardowym złączem antenowym.

iD-AndroidTV kompatybilny jest z systemem Android w wersji 4.0.3 („Ice Cream Sandwich”) lub nowszej. Tuner można podłączyć do większości popularnych tabletów i smartfonów za pomocą złącza microUSB.

Użytkownicy produktów mobilnych firmy Apple mogą odbierać bezpłatną telewizję cyfrową dzięki innemu tunerowi marki iD4Mobile – modelowi iD-iPadTV.

Specyfikacja:

Model

iD-AndroidTV

Interfejs

Złącze microUSB

Wymagania sprzętowe

Urządzenie z systemem Android, oparte na procesorze dual-core (min. 1GHz) i wsparciem technologii NEON

Wymagania systemowe

Android 4.0.3 (“Ice Cream Sandwich”) lub nowszy

Zawartość zestawu

- tuner TV ze złączem microUSB
- antena teleskopowa
- antena prętowa
- adapter do gniazda antenowego
- instrukcja szybkiej instalacji

Wymiary

10 x 38 x 20 mm

Waga netto

10 gGwarancja i cena:

Sugerowana cena detaliczna tunera iD-AndroidTV wynosi 179 zł brutto.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Dostępność:

Urządzenie można nabyć w sieciach Vobis i Komputronik lub w innych punktach wyszczególnionych na stronie: www.id4mobile.eu
© 2013-2020 by SN2.EU