Wydrukuj tę stronę
środa, 31 marzec 2021 12:47

Żyj lekko! Kolekcja S/S 2021 kanadyjskiej marki Native

Native to kanadyjska marka, która powstała w 2009 roku. Słynie z nowatorskiego podejścia do produkcji obuwia. Wciąż szuka nowych rozwiązań, technologii i nietypowych materiałów. Buty Native są idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalny design, lekkość i nieograniczoną wygodę.

Wśród propozycji marki na sezon S/S 2021 znajdziemy kultowy model tenisówek Jefferson, występujący w wersji damskiej, męskiej i dziecięcej. Wykonany z pianki EVA, Jefferson jest niekwestionowanym liderem wśród letniej kolekcji. Amortyzuje wstrząsy, nie chłonie zapachów, a jego czyszczenie jest niezwykle proste. Dostępny w szerokiej gamie energetycznych kolorów. Brzmi jak niezbędnik letnich eskapad? To nie wszystko!

Native - kolekcja butów dla dzieci

Native - kolekcja butów dla dzieci

Kolejnymi ważnymi pozycjami w obecnej kolekcji są: Miles – tenisówki typu slip-on, czy damskie klapki-mule Ava. Buty zostały wykonane przy użyciu innowacyjnej technologii BLOOM – która pozwala na zredukowanie ilości zużywanej wody o 80 litrów przy produkcji jednej pary oraz używa w pełni biodegradowalnych materiałów. Jakich? Między innymi alg morskich, które od wielu lat wykorzystywane są np. w kuchni jako doskonałe źródło białka, mikro i makro elementów. Technologia BLOOM wykorzystuje algi do produkcji pianki EVA, dzięki czemu niektóre produkty są wykonane w 100% z odnawialnego, naturalnego źródła.

Native - kolekcja wiosna/lato 2021

Native - kolekcja wiosna/lato 2021

Firma Native pracuje nad autorskim projektem Remix, dzięki któremu do roku 2023 każda para butów będzie mogła zostać oddana do recyklingu i zyskać nowe życie w postaci innego przedmiotu.

Hasło „Live lightly” – czyli „Żyj lekko” nie bez powodu stanowi dewizę marki. Odnosi się nie tylko do wagi samego obuwia, ale także do procesu jego tworzenia, świadomości konsumenckiej i chęci dbałości o środowisko naturalne. A jest to … lżejsze niż by się mogło wydawać! ?

Buty marki Native dostępne są na: www.mmsport.plwww.panpablo.plwww.galeriamarek.pl