niedziela, 07 październik 2018 15:53

Denim (r)evolution: Jeans dla każdej sylwetki

Podstawowe ubranie robocze. Znak oporu rebeliantów. Ulubiona moda dla wszystkich. Jesienią tego roku Esprit ponownie śledzi (r) ewolucję dżinsu - celebrując pochodzenie, historię, teraźniejszość i przyszłość wszechstronnie wykorzystywanego materiału dzięki szerokiej gamie dopasowań, wyprań i wykończeń. Dla wszystkich - i każdej sylwetki!

Kobiety zakochają się w nowych modelach, takich jak Girlfriend do kostek oraz Jeggings – niczym druga skóra, do których świetnie pasuje koszula lub tunika w stylu oversize. Mężczyźni mają do wyboru różne style, od modnego Skinny po inspirowane streetwearem spodnie Loose.

Innowacyjne procedury wykańczania pozwalają na przekształcanie ulubionych jeansów w elementy idealne do pracy lub zabawy.

ESPRIT, zawsze przodujący w zakresie zrównoważonego rozwoju, nawiązał współpracę z najbardziej innowacyjnymi fabrykami, aby stale przekraczać granice w tworzeniu energooszczędnych technik produkcyjnych. Materiały takie jak bawełna organiczna lub tkaniny z recyklingu dodatkowo zmniejszają ślad węglowy w produkcji jeansów Esprit.

 Zawsze młody denim na światowym poziomie od Esprit!

 

 

Czytany 280 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat mężczyzny

  • 1