środa, 20 kwiecień 2016 18:00

Hunter Field wypuszcza najnowszą kampanię i kolekcję!

Hunter Field Hunter Field

Hunter powraca jako oficjalny partner regat, które zostały zorganizowane 27 marca 2016 r. przez Cancer Research UK. Od ponad 180 lat, wyścigi odbywają się między wioślarskimi zespołami uniwersytetów Oxford i Cambridge na trasie ciągnącej się przez ponad cztery mile wzdłuż londyńskiej Tamizy. Co roku, Hunter projektuje model The Official Boots dla klubów wioślarskich obu uczelni, które uczestnicy zawodów zakładają w czasie treningów, a także tuż przed i po wyścigu.

Równocześnie, Hunter Field kontynuuje swoją kampanię Everyday Pioneers z nowością na 2016 rok. By ukazać etos marki i podzielane poświęcenie na rzecz sportowych wysiłków, kampania oddała cześć Lance Tredell i Maddy Badcott, dwóm uczestnikom tegorocznych regat Cancer Research UK.Lance Tredell uczył się wiosłowania w prestiżowym Leander Club, jednym z najstarszych klubów wioślarskich na świecie. Reprezentował Wielką Brytanię w zawodach międzynarodowych, a 2016 był pierwszym rokiem, w którym popłynął w imieniu klubu wioślarskiego Uniwersytetu Cambridge. Maddy Badcott, biorąc za wzór swoją matkę, zaczęła uprawiać sport jako nastolatka. Poszukując wakacyjnego zajęcia, odkryła kurs nauki wioślarstwa w Lea Rowing Club w Hackney. Studentka jest obecnie prezydentem kobiecego klubu wioślarskiego Uniwersytetu Oxford i członkiem załogi Oxford Blue Boat, która zwyciężyła regaty w 2015 r.

Maddy i Lance zostali wybrani do reprezentowania projektu Everyday Pioneers za ich długotrwałe zaangażowanie w aktywność sportową i pionierskie nastawienie do godzenia rygorystycznych zobowiązań szkolnych z codziennym morderczym planem treningowym.

Zaprojektowane specjalnie po to, by uczcić regaty, i bazujące na kształcie flagowego modelu obuwia Norris Field, The Official Boots są częścią kolekcji Hunter Field. Stworzone zostały z myślą o aktywności na świeżym powietrzu zarówno w środowisku wiejskim, jak i miejskim. The Official Boots regat Cancer Research UK 2016 reprezentowały godła i barwy każdej z rywalizujących ekip, kosztują 100 funtów i są dostępne w sprzedaży we flagowym sklepie na Regent Street w Londynie oraz na hunterboots.com.

W Polsce oficjalnym dystrybutorem marki Hunter jest firma Heavy Duty.

© 2013-2020 by SN2.EU