poniedziałek, 27 lipiec 2015 09:39

Uznanie to własciwy powód do dumy

Żołądkowa De Luxe od lat zajmuje zaszczytne miejsce w czołówce ulubionych wódek Polaków. Uznanie konsumentów oraz ekspertów z Europy, Azji czy Stanów Zjednoczonych, to powód do dumy ubranej w zupełnie nowe opakowanie.


Ceniona za smak, jakość i czystość, dostępna jest od 2007 roku. Od chwili wprowadzenia na rynek święci sukcesy w kraju i poza jego granicami, doceniana jest przez ekspertów na całym świecie, w najbardziej prestiżowych konkursach. Złoto przyznały jej najstarsze i najważniejsze instytuty badania smaku i jakości, m.in. Monde Selection czy ITQI.

Wyróżnienia zawdzięcza przede wszystkim doskonałemu smakowi, opartemu na kompozycji zbóż, sześciofazowej destylacji i filtracji zarezerwowanej zwykle dla wódek klasy premium i superpremium.

Sukcesy Żołądkowej De Luxe to prawdziwy powód do dumy, dlatego honorując zaszczyty jakie przyniosła, producent podarował jej zupełnie nowe opakowanie.

Na sklepowej półce znajdziemy wysoką, smukłą butelkę z charakterystycznymi gripami bocznymi umożliwiającymi wygodne uchwycenie jej w dłoń nawet kiedy będzie pokryta szronem. Szkło przypominające kryształ podkreśla znakomitą zawartość i powoduje, że nie sposób nie zwrócić na nią uwagi. Ta butelka z pewnością wyróżnia się wśród innych wódek na półce.

Odświeżona etykieta wskazuje najważniejsze powody do dumy: sposób produkcji, pochodzenie oraz długą tradycję gorzelnianą producenta.

© 2013-2020 by SN2.EU