czwartek, 19 marzec 2015 13:21

Jack Daniel’s Tennessee Honey - trzy sposoby podania na wiele okazji!

Jack Daniel’s Tennessee Honey  Jack Daniel’s Tennessee Honey

Kiedy Jasper Newton Daniel, przez przyjaciół zwany Jack, zaczął produkować swoją whiskey, kierował się jedną zasadą – wytwarzając whiskey codziennie, wytwarzamy ją najlepiej, jak potrafimy. Tych osiem słów, mimo upływu lat, ma jasne znaczenie. W swojej codziennej pracy stosują się do nich również wszyscy następcy pierwszego Master Distillera z Lynchburga. 

Ta sama zasada przyświecała twórcom Jack Daniel’s Tennessee Honey, którzy stworzyli dla nas doskonały smak, którym możemy delektować się z naszymi przyjaciółmi.
Jack Daniel’s Tennessee Honey to wyjątkowe połączenie oryginalnej whiskey Jack Daniel’s i odrobiny miodu. Ma charakterystyczny łagodny smak i typową dla Jack’a gładkość. Miodowy Jack został stworzony, aby zaspokoić potrzeby konsumentów, którzy poszukują nowego sposobu delektowania się whiskey. Idealnie sprawdza się w zmrożonych shotach, na lodzie, czy z tonikiem. Trzy sposoby podania, dzięki którym wieczór w domu, czy spotkanie z przyjaciółmi nigdy nie będą banalne.

Na początek zmrożony shot. Wystarczy odpowiednio wcześnie włożyć do lodówki butelkę whiskey,  a później rozlać ją do kieliszków. Kiedy zaś wieczorem będziesz mieć ochotę na chwilę relaksu  w domu, weź szklankę w dłoń, wrzuć do niej kostki lodu i dodaj Jack Daniel’s Tennessee Honey. Możesz też do schłodzonej whiskey dodać tonik, który podkreśli dębowo – korzenny smak alkoholu  i stworzyć drinka, dla siebie i przyjaciół. Zawsze jednak pamiętaj o zasadzie – Ty wybierasz jak pijesz Jack Daniel’s Tennessee Honey.

Czytany 2448 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat mężczyzny

  • 1