poniedziałek, 03 październik 2011 15:52

Nowa golarka Braun Serii 3

Wyjątkowa charyzma i nieograniczona pewność siebie. Styl i prawdziwa pasja. To cechy współczesnego mężczyzny, który poszukuje nowoczesnych technologii i praktycznych rozwiązań.
Taki jest też nowy międzynarodowy ambasador golarek męskich Braun – José Mourinho – trener jednej z najlepszych drużyn piłkarskich na świecie – Real Madryt – i nagrodzony przez FIFA 2010 Najlepszy Trener Świata. I taka jest nowa golarka Braun Serii 3, łącząca innowacyjne rozwiązania z nowoczesnym designem, która dokładnie goli zarówno krótki jak i kilkudniowy zarost. Stworzona dla wyjątkowych mężczyzn, innych niż wszyscy.

José Mourinho podobnie jak większość współczesnych, wymagających mężczyzn nie toleruje kompromisu, szczególnie jeśli chodzi o golenie. Zgolenie kilkudniowego zarostu dla wielu mężczyzn, jest bardzo trudnym zadaniem, szczególnie ze względu na podrażnia delikatnej skóry twarzy. Sam José Mourinho przyznaje „Moja skóra jest zbyt wrażliwa, bym móc golić ją w tradycyjny sposób, czyli codziennie. Golarka Braun Serii 3 pozwala mi golić nawet kilkudniowy zarost bez podrażnień. Myślę, że jest to idealne rozwiązanie dla mnie”.

Braun stale udoskonala swoje golarki, by jak najlepiej odpowiadały na potrzeby ambitnych i dążących do osiągnięcia swoich celów mężczyzn. Właśnie, dlatego stworzyła innowacyjną golarkę Braun Serii 3, która pozwala perfekcyjnie golić zarówno krótki, jak i dłuższy, kilkudniowy zarost pozostawiając skórę gładką i bez podrażnień. Takie rozwiązanie idealnie dopasowuje się do potrzeb i stylu życia każdego mężczyzny, stanowiąc jednocześnie niespotykane połączenie innowacyjnej technologii oraz nowoczesnego designu.

Golarka Braun Serii 3 została wyposażona w ulepszony, potrójny system przycinania zarostu, dzięki czemu pozbycie się kilkudniowego zarostu nie jest już wyzwaniem, a przyjemną pielęgnacją. System składa się ze środkowego bloku noży tnących oraz dwóch folii golących umieszczonych po obu stronach noży. Takie ułożenie elementów tnących zapewnia jeszcze dokładniejsze i automatyczne dopasowanie się golarki do konturów twarzy.
© 2013-2020 by SN2.EU