środa, 15 czerwiec 2011 21:39

Twoja skóra pod specjalną ochroną. Cała Polska goli „Siarę”

Firma Wilkinson wprowadza na rynek nową linię pianek i żeli do golenia – Protect. Najnowsza seria kosmetyków jest odpowiedzią na potrzeby mężczyzn, którzy przywiązują szczególną uwagę do ochrony i pielęgnacji skóry. Innowacyjna formuła, wzbogacona m.in. w aloes i witaminę E, została przygotowana we współpracy z liderem rynku kosmetyków do golenia w USA, firmą Edge.
Nowa seria Wilkinson dba o kondycję skóry twarzy, minimalizuje ryzyko zacięć i redukuje podrażnienia. Linia Protect jest kolejnym dowodem, że golenie może być przyjemne!

Problemem większości mężczyzn jest podrażniona w trakcie golenia skóra twarzy. Zacięcia i zaczerwienienia powodują nieprzyjemny stres związany z codzienną pielęgnacją. Wilkinson we współpracy z amerykańskim liderem rynku kosmetyków do golenia - firmą Edge, wprowadził zupełnie nową linię produktów – Protect. Seria Protect redukuje ryzyko podrażnień oraz chroni skórę twarzy przekonując, że golenie może być przyjemne! Dwa warianty produktów – Sensitive oraz Extra Protection pozwalają na dopasowanie kosmetyków do różnych rodzajów skóry.

Dla szczególnie wrażliwej skóry

Pianka i żel do golenia Wilkinson Protect Sensitive to produkty dla osób o szczególnie wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry. Dzięki nim skóra staje się idealnie gładka i ma zdrowy wygląd. Pianka z serii Wilkinson Protect Sensitive została wzbogacona w masło kakaowe i witaminę E, które skutecznie koją podrażnioną skórę oraz ją pielęgnują. Żel Wilkinson Protect Sensitive zawiera ekstrakt z aloesu oraz dodatkowe substancje nawilżające, które przynoszą uczucie ulgi i ukojenia dla skóry.

Dla jeszcze łatwiejszego golenia

Pianka i żel do golenia Wilkinson Extra Protection to linia kosmetyków, których innowacyjna formuła ułatwia przesuwanie maszynki po skórze twarzy zapobiegając tym samym niepotrzebnym podrażnieniom i otarciom. Pianka Wilkinson Extra Protection zawiera witaminę E i ekstrakt z aloesu, które chronią skórę twarzy i zapewniają jej pełną ochronę przed podrażnieniami. Żel Wilkinson Extra Protection, wzbogacony w witaminę E i dodatkowe substancje nawilżające, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zredukować do minimum zacięcia i otarcia.

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!

Kosmetyki Wilkinson Protect dostępne są w dwóch wariantach:

Protect Pianka Sensitive 200 ml; sugerowana cena: 9,99 PLN

Protect Żel Sensitive 200 ml; sugerowana cena: 13,49 PLN

 Protect Pianka Extra Protection 200 ml; sugerowana cena: 9,99 PLN

Protect Żel Extra Protection 200 ml; sugerowana cena: 13,49 PLN

Już 25 tys. osób goli „Siarę”!

Wilkinson nie spoczywa na laurach i rusza w Polskę szukając fanów akcji Cała Polska goli „Siarę”! Akcja ma na celu nakłonienie znanego satyryka Janusza „Siarę” Rewińskiego do niemożliwego – zgolenia noszonej od 30 lat brody i przekonania się, że golenie może być przyjemne. Głosy zbierane są na: www.facebook.com/WilkinsonPolska. Przyłącz się i kliknij „Lubię to!”.

© 2013-2020 by SN2.EU