środa, 05 marzec 2014 15:54

„Jestem kobietą i dbam o siebie”

 

3 marca 2014 roku rozpoczęła się ogólnopolska kampania profilaktyczna „Jestem kobietą i dbam o siebie” skierowana do kobiet dbających o zdrowie własne oraz swoich najbliższych. Celem zaplanowanej na dwa lata akcji jest zwrócenie uwagi na znaczenie profilaktyki prozdrowotnej na każdym etapie życia – od wczesnego dzieciństwa do pełnej dojrzałości. Organizatorem kampanii jest największa sieć laboratoriów medycznych Diagnostyka.


„Badania marketingowe wskazują, że to właśnie kobiety troszczą się o zdrowie całej rodziny, dbając o regularne wizyty lekarskie i badania kontrolne.- mówi Grzegorz Polus, Dyrektor ds. marketingu sieci laboratoriów Diagnostyka. Stąd pomysł na zorganizowanie akcji, w której wesprzemy i uhonorujemy atrakcyjnymi upominkami odpowiedzialne mamy, partnerki i córki”.

 

Dwuletnia kampania będzie miała cztery odsłony. Stałym elementem akcji będzie motto: „Jestem kobietą i dbam o siebie”. Taki tytuł nosi również pierwszy - wiosenny etap kampanii, który potrwa od 3 marca do 31 maja 2014 roku. Trzymiesięczna akcja będzie okazją do poznania współczesnych możliwości diagnostyki chorób kobiecych, sprawdzenia własnego stanu zdrowia oraz wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Na aktywne uczestniczki programu czekają ekskluzywne nagrody – kosmetyki i weekendy relaksacyjne w Spa, a także specjalne bony podarunkowe na badania.

W kolejnych odsłonach kampanii organizatorzy będą wspierać kobiety w ich rolach troskliwych partnerek, matek i córek, które motywują członków swoich rodzin do przeprowadzania badań diagnostycznych. Drugi etap poświęcony będzie zdrowiu mężczyzn – partnerów, kolejny - zdrowiu dzieci, a ostatni – zdrowiu rodziców, czyli osób w pełni dojrzałych. W każdej z odsłon na stronie kampanii www.kobieta.diagnostyka.pl udostępniane będą specjalne materiały informacyjne oraz statystyki poświęcone profilaktyce prozdrowotnej na każdym etapie życia, organizatorzy zapewnią również dodatkowe atrakcje: nagrody i promocje

Terminarz kampanii:
„Jestem kobietą i dbam o siebie” – 1 marca – 31 maja 2014 roku
„Jestem kobietą, dbam o siebie i o partnera” – jesień 2014
„Jestem kobietą, dbam o siebie i o dzieci” – wiosna 2015
„Jestem kobietą, dbam o siebie i o rodziców” – jesień 2015

Kampania „Jestem kobietą i dbam o siebie” jest kolejną inicjatywą ogólnopolskiej sieci laboratoriów medycznych Diagnostyka, która od lat prowadzi profilaktyczne i edukacyjne kampanie społeczne, m.in. „Diagnostyka dla Twojej ciąży”, „Badania z uśmiechem”, czy „Kobieta świadomie dojrzała”. Partnerami pierwszego etapu akcji są: Malinowe Hotele oraz Balneokosmetyki Malinowy Zdrój.

 

© 2013-2020 by SN2.EU